2006 |  2007 |  2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015  |  2016 |  2017 |  2018 |  2019

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Hunal Martin111:41:16:250M1Velosport Valenta Scott Team86
Bakus Tomáš221:41:16:703M1ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR1
Staněk Pavel311:43:48:703M2Apex Bike Mobil Tábor34
Pechek Jan431:43:50:000M1Kola Bakus cycling team73
Pavlík Václav 541:43:51:187M1Bikemedic.cz55
Zavadil Libor621:44:44:640M2Velo Dvořák47
Partl Ondřej751:44:47:359M1BIG SHOCK TEAM13
Šeliga Jarda861:45:18:781M1JH Cycling93
Grošek Filip971:46:32:422M1PRODOLI Racing team25
Kolář Kryštof1081:46:32:640M1FR bikes.cz90
Smrčka Jan1131:46:35:953M2Eurofoam sport team 57
Konhefr Matěj1211:46:38:953MJJH Cycling15
Nevoral Petr1391:51:35:344M1Cyklo Galík17
Kukla Josef14101:51:35:562M1Velosport Valenta Scott Team87
Suchánek Jiří1541:51:40:031M2Velosport Valenta Scott Team6
Jirsa Miloš1621:51:46:109MJKamenice nad Lipou53
Blažek Zdeněk1751:52:12:828M2SOS J. Hradec16
Janota Ondřej18111:55:59:500M1GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS35
Procházka Jan19121:56:15:812M1CYKLO TŘEŠTICE84
Dvorský Radek2061:56:26:219M2Smiling Bikers Malikov2
Šimon Michal2171:56:29:390M2.66
Bílek Michal22131:56:30:015M1Uličník5
Bakus Petr 2381:56:34:250M2Kola Bakus cycling team49
Novotný Petr2491:58:03:172M2CBC team77
Raba Tomáš2511:58:11:922M3Prodoli Racing team29
Schffer Michael2621:58:21:922M3BIKE ALTMANN AT95
Pán František27101:58:28:500M2Nová Bystřice7
Bačák Miroslav28141:58:34:312M1Dolní Němčice81
Jindrle Jaroslav 29151:58:36:140M1Žabovřesky31
Kadlec Kamil30111:58:39:437M2-97
Průcha Josef31121:59:17:187M2CBC TEAM92
Viktora Miloslav32131:59:27:562M2BLOVICE98
Janů Kamila3311:59:33:047ZJČEZ CYKLO TEAM TÁBOR82
Michálek Zdeněk34141:59:44:969M2Banner Power2u38
Skřivan Tomáš35161:59:50:765M1EQUIPE SL Humpolec89
Kučera Ondřej36152:00:45:375M2Jindřichův Hradec69
Lehocký Pavel37172:02:25:484M1GS cyklo team Jistebnice3
Tománek Pavel3832:03:02:609M3POHODA BIKE TEAM61
Bajt Lukáš39182:03:05:750M1CYKLOBUDĚJOVICE91
Staněk Zdeněk4042:03:13:094M3.46
Malec Tomáš41162:03:49:594M2RENOVA RACING76
Mátl Tomáš42172:04:10:515M2POHODA BIKE TEAM60
Kotrba Martin4332:04:13:140MJTJ SPARTAK TŘEBÍČ44
Hirsch Marian44182:04:15:828M2AHT s.r.o.65
Hlaváč Jan45192:04:25:531M2CBC TEAM36
Kiss Petr 46192:04:32:687M1Jindřichův Hradec52
Pechek Vladimír4752:05:56:656M3PECHEKTEAM VLÁSENICE74
Šmejkal Roman48202:05:57:953M1PK SPORT70
Malý Filip49202:06:54:344M2VOJTĚŠI PŘÍBRAZ43
Běhal Pavel50212:07:18:375M2MTB Javořice4
Dvořáček Roman5162:08:12:469M3Banner Power2u40
Lukš David52212:09:27:609M1CYKLO ATOM cycling team50
Skipala Karel53222:09:36:203M2Kardašova Řečice41
Šetka Jiří5472:09:48:703M3VOJTĚŠI PŘÍBRAZ68
Rodová Libuše5512:10:09:969Z1PK sport28
Hurych Jan56232:11:44:015M2GHOST team30
Trkal Karel5782:11:45:203M3Banner Power2u39
Grošek Libor58242:13:28:312M2PK sport26
Šetka Ondřej59222:13:40:875M1VOJTĚŠI PŘÍBRAZ63
Pípal Petr60252:15:13:734M2Kamenice nad Lipou80
Čejna Karel61262:15:19:781M2Icebreakers Chlebíčky Letná22
Tichy Jan62272:15:20:125M2Icebreakers Chlebíčky Letná23
Kolesa Luděk6392:15:22:359M3Kbely Cycling Team33
Konečný Richard64282:18:18:422M2.9
Mertlík Lubomír65102:18:50:484M3MERFY TEAM BETLÉM62
Lukš Pavel66292:19:46:328M2.71
Chalupa Vojtěch67112:20:01:359M3VOJTĚŠI PŘÍBRAZ75
Míková Míša6812:23:53:375Z2Bikesport JOMA45
Zemek Viktor69302:25:44:219M2AHT s.r.o.64
Hypš Jaroslav70312:26:05:484M2Cyklohobby Rynárec78
Váňa Zdeněk7142:26:19:969MJCyklohobby Rynárec79
Tomaschková Zuzana7222:26:26:422Z2JH Cycling56
Tourková Jarmila7332:26:47:062Z2SK Kardašova Řečice51
Novotný Jiří74122:27:21:015M3Nová Včelnice24
Bakusová Monika7522:27:44:250ZJKola Bakus cycling team48
Tomek Adam76322:28:33:031M2.99
Kubalák Petr77332:28:40:719M2Znojemské strojírny72
Přech Pavel78132:29:46:000M3.94
Pondělíček Patrik79232:31:39:062M1GS cyklo team Jistebnice10
Přibyl Pavel80242:32:58:953M1Kola Kamenice14
Petrů Petra8142:38:09:234Z2-59
Košecová Miroslava8222:38:29:734Z1CBC TEAM37
Skoták Miroslav83142:38:48:890M3Cyklo Hobby Rynárec18
Valdová Marie8452:39:24:062Z2SK KARD. ŘEČICE67
Štumpour Ondřej85252:44:28:875M1Cyklo Mnišek19
Goby Richard86262:44:29:437M1Cyklo Mnišek20
Majerčík Milan87343:13:34:000M2Cyklo Mnišek8
Hronzová Marie8863:14:16:000Z2Jindřichův Hradec58
Hanzl Milan--DM3Cyklo Mnišek21
Procházka Michal--DM2SIGMA Olomouc88
Máša Daniel--DM2?83
Bartoň Václav--DM1Kola Bakus Cyclink team 27
Seno Martin--DM2CLUB JEBÁKŮ PSŮ85

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Heřmánek Jan110:59:18:828M1Prodoli Racing team267
Lepič Martin210:59:20:015M3PRODOLI Hobby team151
Štula Daniel310:59:20:765MJPSK Znojmo174
Dejmek Michal420:59:21:734MJDEJMEK TEAM273
Šíp David 520:59:22:922M1CYCLING ACADEMY TÁBOR175
Kovařík Luboš610:59:25:562M2Cykling Academy TáborKova263263Kova263
Kocián Viktor720:59:27:562M3Hotel Premium255
Horký Miroslav820:59:35:656M2JH Cycling223
Stehlík Mikuláš930:59:36:015MJJH Cycling193
Rozev Filip1030:59:38:640M2G.Benedikt Švec cykloteam177
Dorazil Jaroslav1130:59:58:234M1Ringlická tým261
Šimeček David1241:02:12:968MJCYCLING ACADEMY TÁBOR275
Studenovský Karel1341:02:17:390M2CK omlazení.cz179
Trkola Lukáš1451:02:22:187MJEurofoam sport205
Trkola Libor1551:02:22:843M2Eurofoam sport204
Skalka Pavel1661:02:32:718M2CBC Team221
Nevoral Jiří1771:02:32:937M2Cyklo Galík172
Dvořáček Milan1841:02:43:468M1GMD Team290
Zdeněk Štěpán 1951:02:43:906M1CT Babín MLN-189
Ledecký Filip2061:02:48:984MJ241
Rolník Emil2181:03:00:843M2-295
Laňka Karel2231:03:06:968M3Písek170
Svoboda Tomáš2391:03:13:187M2JH Cycling215
Janák Jan2461:03:19:640M1JH Cyling272
Mráček Jan25101:03:21:875M2Cykloklub Chýnov276
Klicman Adam2671:03:26:218MJCycling Academy Tábor209
Ošmera Jan2711:03:36:672M4RoNaKol Pravíkov218
Novák Vladimír28111:03:39:593M2GS Cykloteam Jistebnice257
Rinaglová Anna2911:03:54:187Z1Ringlička tým260
Heřmánek Aleš30121:05:19:797M2YEBATH STRKOF265
Pokorný Jiří3121:05:26:359M4J. Hradec256
Šafaříková Klára3211:05:30:609ZJGS cyklo team Jistebnice176
Fous Jan3331:05:35:187M4248
Nováková Nikola3421:05:38:828Z1GS Cyklo Team Jistebnice270
Černý Jiří3541:05:43:281M3Brno258
Hrádek Martin36131:05:47:234M2Roseč239
Berounský Petr3751:05:50:500M3HOBBY MTB Nová Včelnice184
Šmíd Stanislav3871:05:53:484M1Novosedly nad Než240
Štula Radek39141:05:55:062M2PSK Znojmo173
Gottwald Jaroslav40151:06:45:093M2Prodoli Racing team227
Šimeček Václav41161:06:45:859M2CYCLING ACADEMY TÁBOR274
Viková Hanka4211:06:47:156D1Dukla Praha226
Gráf Jiří43171:06:47:375M2PSK Znojmo171
Hrdinová Anna4421:06:48:984D1Cycling Academy Tábor250
Hrdina Pavel45181:06:50:250M2Cycling Academy Tábor251
Dvořák Radek46191:07:40:140M2Otín181
Mráčková Lenka4711:08:35:000Z2Cykloklub Chýnov210
Janko Jaroslav48201:08:35:890M2Batelov236
Buzek Luboš4961:09:17:765M3Kunžak190
Kůrka Tomáš5081:09:19:718M1Rohde&Schwarz Vimperk165
Tourek Tomáš51211:09:20:406M2Kardašova Řečice229
Dvořáček Michal5291:09:20:625M1FBT Nuzbely299
Kotrbová Lenka5321:09:47:625ZJTJ SPARTAK TŘEBÍČ216
Tischler Luděk54221:10:14:937M2TCV244
Kubů Martin55101:10:20:312M1289
Smolík Petr56231:10:25:984M2Banner Power2u207
Ondřej Miroslav57241:10:26:500M2153
Klicman Lukáš5831:10:27:578D1Cycling Academy Tábor211
Schiffer Andrea5911:10:49:093Z3BIKE ALTMANN AT297
Šteflíček Martin60251:10:55:015M2Ratiboř230
Vaněk Jan61261:10:55:828M2TCV243
Bindr Petr62271:11:33:875M2Stará cesta195
Hemerová Eliška6331:11:34:093ZJ.224
Švec Karel6471:11:34:765M3C.T Saunabar - H. Cerekev249
Osadči Pavel6541:11:35:562M4Galaxy cyklošvec Stevens 197
Bindr Petr6641:11:39:468D1Stará cesta196
Vaněk Petr6781:11:47:672MJ288
Pucandlová Miroslava6831:12:04:343Z1Kamenice nad Lipou219
Pivec Rosťa6951:12:21:000D1JH Cycling292
Pivec Vlastislav70281:12:21:828M2JH Cycling293
Smíšek Bohumil7151:12:39:625M4Domestic242
Horká Veronika7261:12:56:875D1JH Cycling222
Dočekal Radek73111:14:00:078M1Jarošov nad Nežárkou194
Šlajchrt Josef74291:14:13:687M2Deštná 162
Kolářová Pavlína7541:14:20:687Z1JH266
Šašek Martin7671:15:00:906D1Kamenice nad Lipou283
Šašek Jindřich77301:15:01:922M2Kamenice nad Lipou284
Ráczová Milana7821:15:59:734Z3Brno259
Voráčková Simona7941:16:13:734ZJTJ Nová Včelnice282
Hemerová Markéta8021:16:26:375Z2.225
Kříž Milan81311:16:46:875M2Team Kroic252
Klímová Sára8251:17:15:422Z1JH Cykling271
Polášek Jan8361:17:15:781M4Bike klub Joma Jindř.Hradec155
Míchal st. Jiří8471:17:18:453M4Banner Power2U157
Pudivítrová Jitka8561:17:49:656Z1CYKLOBUDĚJOVICE294
Dillinger Martin86121:18:01:515M1.296
Kubin Jan8781:18:37:000M3Brian Racing Team Kamenice n.L.154
Karkulín Jiří8891:19:14:797M3SSK PřezŘečice182
Malý Jiří89101:19:39:890M3Nová Včelnice200
Dvořáčková Hana 9071:20:31:609Z1FBT Nuzbely208
Rychtecký David91321:20:36:687M2Rodvínov169
Tereszková Hana9231:21:39:125Z2Prodoli Racing team228
Přibylová Natálie9351:22:01:187ZJKola Kamenice163
Přibyl Pavel94331:22:02:031M2Kola Kamenice166
Vondráková Renata9531:22:23:625Z3GHOST team156
Kubíček Vladimír9681:22:39:859M4Sokol Lhota178
Ondřej Miroslav 9791:22:53:437M4.180
Šimon Vojtěch9891:22:54:390MJ253
Malcová Adéla9981:22:57:062Z1Renova Racing268
Valach Richard100101:23:35:797M4-298
Obšilová Ivana10141:23:58:406Z3Statek pod Javořicí291
Kaňka Jakub10281:24:10:281D1Klenovská hájovna285
Kaňka Jan103341:24:11:281M2Klenovská hájovna286
Drbal Martin104351:26:05:218M2Kruplov191
Strojek Daniel105101:26:28:781MJ254
Holický Milan106111:27:30:343M3Jindřichův Hradec220
Janková Karina10761:27:43:828ZJBatelov235
Šiška Pavel108131:27:44:047M1Kamenice nad Lipou247
Neumann Zdeněk109111:27:58:218M4Jarošov nad Nežárkou164
Koudelka Jan110141:28:17:781M1238
Kovaříková Markéta 11141:29:14:250Z2262
Rychtecký Matouš112151:30:43:312M1Tilia269
Kůrková Hana11391:31:06:687Z1Jižná192
Kopencová Anna11491:31:42:343D1.280
Kopenec Šimon115101:33:02:578D1.279
Dvořáková Anna 116111:33:03:125D1Otín185
Kopenec Milan117361:33:04:718M2.277
Rychtecký Zdeněk118121:33:10:422M4Nová Včelnice158
Havlík Milan119121:33:31:031M3Stará garda Deštná188
Janoušková Iva12051:34:13:375Z3Praha152
Berounská Eva12161:35:39:172Z3HOBBY MTB Nová Včelnice183
Kopencová Veronika12251:35:59:750Z2.278
Šívr Jiří 123371:36:10:765M2Banner187
Šívr Matěj124121:36:12:406D1Banner186
Blažek Vojtěch125131:36:37:234D1SOS J. Hradec167
Vaněk Zbyněk126161:36:56:125M1Uzeniny z komína199
Stasková Jana 127101:36:56:343Z1Uzeniny z komína198
Voráčková Natálie128141:37:05:734D1TJ Nová Včelnice281
David Vilém129151:37:23:218D1Malý Ratmírov213
David Pavel 130381:37:45:078M2Malý Ratmírov212
Gregorová Lenka13161:37:58:203Z2SOS J. Hradec168
Petrů Tomáš132161:38:11:672D1-233
Míchal Jakub133171:38:11:890D1SOS J. Hradec231
Petrů Jiří134131:38:14:375M3.234
Míchalová Zuzka13571:38:18:812Z2SOS J. Hradec232
Zíková Kamila13681:40:03:515Z2.206
Smíšková Andrea137181:50:20:125D1Kamenice245
Ledecká Miroslava13891:50:20:906Z2Kamenice246
David Antonín139191:52:11:687D1Malý Ratmírov214
Davidová Petra140101:52:13:218Z2J.Hradec217
kabes Matěj141201:54:20:859D1.202
kabesova iva142111:54:21:234Z2.203
kabes tomas143391:54:22:015M2.201
Kořínková Jana--DZ1287
Filip Tomáš--DM2Cycling Academy Tábor264

VÝSLEDKY O POHÁR STAROSTY JAROŠOVA N. NEŽ.
Příjmení a jménoTraťCelk. pořadíPořadí v kat.ČasKategorieOddílSt. číslo
Šimon Michaldlouhá2171:41:28:343M2.66
Rodová Libušedlouhá5511:55:08:922Z1PK sport28
Trkal Kareldlouhá5781:56:44:156M3Banner Power2u39
Lukš Paveldlouhá66292:04:45:281M2.71
Kubalák Petrdlouhá77332:13:39:672M2Znojemské strojírny72
Majerčík Milandlouhá87342:58:34:000M2Cyklo Mnišek8
Kubů Martinkrátká55101:10:20:312M1289
Bindr Petrkrátká62271:11:33:875M2Stará cesta195
Bindr Petrkrátká6641:11:39:468D1Stará cesta196
Dočekal Radekkrátká73111:14:00:078M1Jarošov nad Nežárkou194
Ondřej Miroslav krátká9791:22:53:437M4.180
Šimon Vojtěchkrátká9891:22:54:390MJ253
Drbal Martinkrátká104351:26:05:218M2Kruplov191
Strojek Danielkrátká105101:26:28:781MJ254
Neumann Zdeněkkrátká109111:27:58:218M4Jarošov nad Nežárkou164

Krátká trať (30km) - pdf dokument (314 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (309 kB)
O pohár starosty Jarošova n. Než. - pdf dokument (294 kB)