„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain

2006 |  2007 |  2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015  |  2016 |  2017 |  2018

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Bakus Tomáš111:45:26:969MJČEZ CT Tábor1
Písař Jan211:45:28:219M1Rajec trek102
Tybitancl Lukáš311:45:58:313M2JH Cycling45
Hunal Martin421:49:00:594M1ČEZ CT Tábor97
Pechek Jan531:51:36:188M1Kola Bakus17
Partl Ondřej641:51:46:938M1BIG SHOCK TEAM35
Nevoral Petr751:52:02:516M1Ciklo Galík19
Písař Vojtěch861:53:10:922M1JH Cycling101
Suchánek Jiří921:53:13:188M2Velosport Valenta Scott Team31
Fišer Ondřej1071:55:29:141M1FITNESS BIKERS TEAM109
Grošek Filip1181:56:37:829M1P.K. Sport57
Štrosmajer Radek1131:56:37:829M2VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM66
Zvolský Roman1311:56:58:907M3Kellys bikeranch team21
Jenšík Jan1491:57:00:657M1BIG SHOCK TEAM74
Hadáček František1541:57:21:922M2Gs cyklo team Jistebnice92
Veselý Tomáš16101:57:40:844M1UNIQA JIHLAVA96
Smrčka Jan1751:57:55:907M2Eurofoam Sport Team47
Tancer Daniel1861:58:15:750M2JH CYCLING98
Míka Oldřich1971:58:28:438M2Galaxy cyklošvec87
Grünn Jan20111:58:46:594M1RBB INVEST J. Hradec89
Raba Tomáš 2122:00:03:672M3PRODOLI Racing Team23
Nevoral Jiří22122:01:29:438M1Ciklo Galík18
Janota Ondřej23132:01:42:719M1Galaxy cyklošvec88
Hodr David24142:03:26:422M1SUPERIOR MTB TEAM115
Bakus Petr2582:03:27:688M2Kola Bakus CYCLING86
Křivánek Jan26152:03:35:360M1.40
Konhefr Matěj2722:04:50:985MJJH Cycling59
Krejčí Václav2832:04:59:516M3CSK Markus43
Pán František 2992:05:09:235M2Nová Bystřice24
Folprecht Eda2992:05:09:235M2ČZ ZUP99
Dvorský Radek31112:06:18:204M2Smiling Bikers Malíkov34
Hálek Václav32122:06:23:516M2GT BICYCLES60
Suč Ivan33162:06:51:344M153
Ošmera Jan3442:06:56:594M3RoNaKol Pravíkov111
Bílek Michal35172:07:07:266M1Rodvínovský Uličník27
Chochole Věroslav3652:07:50:657M3J. Hradec61
Šimon Michal37132:09:31:688M213
Jiřička Petr3862:10:06:266M3HAVRAN Litvínovice105
Malec Tomáš39142:10:29:672M2SKI KLUB V. Meziříčí65
Průcha Josef40152:11:28:235M2CBC Team108
Havel Viktor41162:12:07:047M2J. Hradec51
Kučera Ondřej42172:12:32:954M2STS Chvojkovice-Brod41
Michálek Zdeněk43182:12:39:735M2Banner Power 2 You4
Staněk Zdeněk4472:13:01:719M3Nová Včelnice28
Bakusová Monika4512:13:06:422ZJKOLA BAKUS CYCLING85
Šmíd Pavel4682:13:09:563M3VOJTĚŠI PŘÍBRAZ81
Kiss Petr47182:13:19:516M179
Pechek Vladimír4892:13:44:829M3Kola Bakus50
Ryšavá Vendula4912:13:56:360Z2ZUP100
Vik Matěj5032:14:11:813MJDukla Praha39
Přech Pavel51102:14:20:641M395
Malý Filip52192:15:08:235M2Vojtěši Příbraz25
Běhal Pavel53202:16:08:797M2MTB Javořice5
Hromádka Vít54212:17:46:344M2Linde M.H.22
Hanzal Richard55222:19:00:438M2JH42
Študlar Petr56232:19:08:938M2HoSport10
Hurych Jan57242:20:34:016M2GHOST team8
Jelínek Petr58252:20:36:188M2J&J BRUS. Jihlava64
Šmejkal Roman59192:21:12:594M1P.K. Sport56
Přibyl Pavel60202:22:13:375M1Kola Kamenice26
Šetka Jiří61112:22:47:110M3Vojtěši Příbraz82
Grošek Libor62262:23:08:469M2P.K. Sport52
Šetka Ondřej63212:23:43:969M1Vojtěši Příbraz83
Staněk Pavel64272:24:05:438M2APEX-BIKE Tábor113
Jenne Jiří65222:24:42:282M167
Nováková Nikola6622:26:59:610ZJGs cyklo team Jistebnice70
Jeroušek Lukáš67232:27:10:813M1PK Sport46
Hirsch Marian68282:27:43:219M2AHT75
Lískovec Petr69122:27:48:782M3SK Mladé104
Trkal Karel 70132:28:08:110M3Banner Power 2 You2
Jenne Jiří71292:28:29:579M268
Zemek Viktor72302:29:47:266M2HoSport9
Čejna Karel73312:29:55:907M2ICE BREAKERS CHLEBÍČKY LETNÁ77
Tichý Jan73312:29:55:907M2ICE BREAKERS CHLEBÍČKY LETNÁ76
Skoták Miroslav 75142:30:32:422M3CykloHobby Rynárec16
Hypš Jaroslav76332:31:16:500M2CYKLOHOBBY RYNÁREC71
Valdová Marie7722:31:27:594Z2SK K. Řečice69
Čábelka Martin78342:31:31:719M2TCHABI - TOUR72
Širhal Lukáš79242:32:02:688M1JH Cycling93
Bárta Jan80252:32:43:454M1 14
Pfeffer Milan81352:33:53:907M2HoSport12
Tomaschková Zuzana8232:34:31:985Z2JH Cycling30
Míková Míša8342:35:52:641Z2BIKE SPORT JOMA48
Novotný Jiří84152:35:57:750M3Nová Včelnice29
Seno Martin85262:37:49:032M1CLUB JEBÁKŮ PSŮ114
Procházka Michal86362:38:59:000M2SIGMA OLOMOUC110
Lukš Pavel87372:38:59:875M278
Kovář Zdeněk88382:42:54:891M2MalíkovSmiling38
Vochozka Václav89392:44:59:391M2HoSport11
Vosolsobě František90162:45:41:938M3Strmilov103
Hlaváč Jan 91402:48:31:063M2Křemže36
Malý Jiří92172:48:34:657M3Nová Včelnice44
Košecová Miroslava9312:48:50:532Z1CBC Team37
Kostínková Marie9452:50:31:750Z2P.K. Sport55
Lapáčková Kateřina9532:50:59:610ZJACK LIBKOVA VODA91
Zeman Radim96412:53:39:422M2šrot tým Kunžak49
Jiřička Antonín 9742:59:11:016MJPraha15
Janák Jan98273:00:52:985M180
Paleček Jaromír99423:04:31:875M2PK Sport58
Lapáček Václav100433:09:34:672M2ACK LIBKOVA VODA90
Beranová Jitka10163:11:09:313Z262
Karkulín Jiří102183:11:17:157M3SSK Přezletice6
Dvořáček Roman--DM2Banner Power 2 You3
Kořínek Pavel--DM2P.K. Sport54
Bureš Radek--DM273
Novotný Petr--DM2CBC Team84
Jirsa Miloš--DMJCT BOŽEJOV112
Fiala Tomáš--DM1GAPP System94
Lukš David--DMJCYKLO ATOM CYCLING TEAM63

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Lepič Martin110:58:44:422M2PRODOLI Racing team234
Heřmánek Jan110:58:44:422M1JH Cycling248
Koktavý Jiří 310:59:58:031MJČEZ CYKLO TEAM TÁBOR235
Kobes Jan420:59:59:641M2CBC Team135
Štula Daniel521:00:01:516MJPSK Znojmo194
Bubla Ladislav611:00:02:031M3GS Cykloteam Jistebnice293
Kovařík Luboš731:00:05:156M2Cycling academy Tábor286
Horký Miroslav841:00:07:500M2Žďár202
Rozev Filip841:00:07:500M2G.Benedikt cykloteam Želeč162
Šíp David1021:00:11:937M1CYCLING ACADEMY TÁBOR156
Hronicek Bohdan1161:00:32:297M2Bogi3224
Obšil Tomáš1231:03:31:156M1CT SaunaBar Horní Cerekev221
Boháč Zdeněk1321:03:36:453M3Apex-bike Tábor147
Novák Vladimír1471:03:37:687M2GS Cyklo team Jistebnice278
Obsil Petr1531:03:39:062M3CT SaunaBar Horní Cerekev220
Stehlík Mikuláš1631:03:46:719MJJH Cycling213
Bartoň Václav1741:04:11:453M1Rolabakus cycling team141
Černý Jiří1841:05:03:437M3275
Studenovský Karel1951:05:10:187M1Team Sky Jindřichův Hradec158
Michnica Martin2061:05:16:766M1Eurofoam sport team284
Pokorný Jiří2111:05:20:766M4J. Hradec142
Šafaříková Klára2211:05:28:062ZJČEZ CYKLO TEAM TÁBOR161
Svoboda Tomáš2381:05:46:828M2JH Cycling184
Pechek Petr2451:06:01:672M3Vlasenice176
Nechvátal František2521:06:26:437M4HEFR Team242
Trkola Lukáš 2611:06:31:906D1Eurofoam Počátky219
Trnula Libor2791:06:32:391M2Eurofoam266
Rodová Libuše2811:06:43:812Z1Jarošov nad Nežárkou214
Vejvar Jakub2871:06:43:812M1O. Radouň172
Lehocký Pavel2871:06:43:812M1Gs cyklo team Jistebnice157
Vejvar Pavel2861:06:43:812M3O. Radouň171
Hazová Michaela3221:06:45:047ZJPelhřimov144
Pivcová Bohunka3311:06:55:344Z2JH Cycling177
Štula Radek34101:07:02:500M2PSK Znojmo193
Gráf Jiří34101:07:02:500M2PSK Znojmo178
Pondělíček Patrik3691:07:20:953M11997280
Hrádek Martin37121:07:55:500M2251
Filip Tomáš38131:08:28:266M2Cycling academy Tábor287
Kašpar Pavel39101:08:38:984M1300
Votápek Petr40141:09:40:953M2Kola Kamenice240
Nevšímal Jan 41151:09:42:078M2HC Verva Litvínov288
Osadčí Pavel4231:09:51:469M4Galaxy cyklošvec stevens183
Buzek Luboš4371:10:12:969M3KUNŽAK296
Nerad Karel 44111:10:13:922M1Sezimovo Ústí 189
Pavlíček Miroslav45161:11:04:312M2Ghost Klatovy196
Blažek Cyril4621:11:08:281D1SOS JH167
Blažek Zdeněk47171:11:12:812M2SOS JH166
Kříž Milan48181:11:37:687M2Rodvínov270
Šťastný Radek49191:11:38:125M2PAVLOV136
Mráčková Lenka5021:11:46:516Z2Cykloklub Chýnov289
Dvořák Radek51201:12:04:875M2Otín195
Smíšek Bohumil5241:12:05:234M4Domestic V.L.292
Meloun Jakub5331:12:52:766D1JH Cycling259
Veselý Zdeněk5381:12:52:766M3Horní Cerekev295
Meloun Petr55211:12:55:750M2JH Cycling258
Šašková Silivie5631:13:05:562ZJKamenice nad Lipou290
Větrovský Tomáš57221:13:12:469M2Pelhřimov143
Ondřej Tomáš5841:15:17:984MJJindřichův Hradec215
Matoušek David59231:15:32:781M2Mrákotín180
Dočekal Radek60121:15:40:312M1Jarošov nad Nežárkou237
Vágner David60121:15:40:312M1294
Dvořáčková Hana6221:16:03:812Z1Fitness Bikers Team Nuzbely185
Šindelář Michal63241:16:05:547M2HC Dranreb291
Tischler Luděk64251:16:26:109M2TCV - J. Hradec223
Voráčková Simona6541:16:34:750ZJTJ Nová Včelnice228
Melounová Edita6531:16:34:750Z1JH Cycling249
Vikova Hanka6541:16:34:750D1Dukla Praha226
Meloun Martin68261:16:36:219M2JH Cycling250
Šteflicek Martin69271:16:54:875M2Ratiboř191
Dvořáček Michal70141:16:56:141M1FITNESS BIKERS TEAM297
Vrzalová Jana7141:17:54:703Z1UDURP ITORP238
Šiška Pavel72151:18:10:203M1Kamenice nad Lipou164
Čejna Tomáš73161:18:45:219M1Otín279
Tyšer Petr74171:19:11:250M1UDUORP ITORP163
Majerčík Milan75281:19:22:734M2CYKLO Mníšek232
Šašek Martin7651:19:38:422D1Kamenice nad Lipou281
Šašek Jindřich77291:19:38:812M2Kamenice nad Lipou282
Ráczová Milana7811:20:04:984Z3Brno274
Pucandlová Miroslava7951:20:13:062Z1Kamenice nad Lipou211
Polášek Jan8051:20:14:922M4Bike klub Joma JH151
Hanzl Milan 8161:20:46:219M4CYKLO Mníšek 231
Míchal Jiří8271:21:19:609M4J. Hradec152
Šlajchrt Josef83301:21:21:562M2Deštná 190
Bindr Petr8461:21:56:328D1247
Bindr Petr85311:21:57:125M2MTB Javořice203
Kosař Vladimír8691:23:02:016M3Kosáci199
Stoklasa Tomáš8771:23:11:531D1273
Kovaříková Markéta8831:23:40:094Z2285
Pecha Matěj8951:24:33:672MJ272
Nováková Kristýna9081:24:37:562D1Cyklo hobby Rynárec174
Novák Jiří91321:24:39:375M2Cyklo hobby Rynárec173
Růžičková Alena9241:24:49:875Z2Člunek241
Šeligová Hana9361:25:01:812Z1JH Cycling233
Smetanová Barbora9451:25:27:125ZJPočátky277
Smetana Vojtěch95331:25:27:844M2Počátky276
Ondřej Miroslav9681:25:43:953M4Jarošov nad Nežárkou170
Neumann Zdeněk9791:26:26:531M4Jarošov nad Nežárkou153
Obšilová Ivana9821:27:26:562Z3CT SaunaBar Horní Cerekev222
Dočekalová Šárka9971:27:27:625Z1Jarošov nad Nežárkou236
Voráčková Natálie 10091:27:28:594D1TJ Nová Včelnice227
Vondráková Renata10131:27:29:828Z3GHOST team159
Tůmová Jana10251:27:59:047Z2Kunžak140
Holý Ladislav102341:27:59:047M2CT Božejov148
Holá Monika104101:28:01:297D1CTBožejov149
Soukupová Petra10581:28:51:422Z1.206
Soukup Roman105181:28:51:422M1.207
Štikar Jan105181:28:51:422M1208
Přibylová Natálie108111:28:56:328D1269
Přibyl Pavel109351:28:57:562M2kola Kamenice175
Šiška Ivo11061:29:02:656MJKamenice nad Lipou165
Janura Tomáš 111361:29:33:156M2Kosáci179
Ledecký Vít112121:29:45:000D1265
Tischlerova Anna11391:30:01:141Z1Jindřichů
Rohner Daniel114131:30:14:469D1150
Kaňka Jakub115141:32:00:250D1Klenovská hájovna138
Kaňka Jan116371:32:03:687M2Klenovská hájovna137
Horká Veronika117151:32:06:828D1Žďár212
Bočková Iva118101:32:37:750Z1268
Doleček Leoš119101:33:23:078M3.218
Kubátová Helena12061:33:28:781ZJPK sport254
Hromádková Lada12171:34:34:031ZJPísek182
Svačinová Květoslava12161:34:34:031Z2Jindřichův Hradec181
Votápkova Barbora12371:34:59:187Z2Kola Kamenice239
Kubíček Vladimír124101:35:48:016M4Sokol Lhota225
Zíková Kamila12581:40:22:937Z2.192
Šafařík Petr126381:42:06:969M2GS cyklo team Jistebnice160
Havlík Milan127111:42:12:469M3 154
Havlíková Ivana12741:42:12:469Z3J. Hradec267
Pán František129111:44:38:453M4283
Urban Jan130161:45:00:141D1Dolní Žďár216
Sobotková Jana13191:46:16:297Z2Dolní Skrýchov217
Blažek Vojtěch132171:46:21:109D1 168
Gregorová Lenka133101:46:29:000Z2SOS JH169
Tomaschko Jakub134181:46:47:109D1JH Cycling204
Procházka Šimon135191:47:23:812D1299
Procházka Tomáš136201:47:25:422M1298
Tomaschková Adéla137201:47:53:578D1JH Cycling205
Malá Jana138111:50:25:719Z2Vojtěšky Příbraz200
Mátl Lukáš139211:52:35:547D1145
Mátl Richard140391:52:37:734M2146
Chmel Matyáš141221:53:19:828D1.187
Chmel Milan141401:53:19:828M2.186
Marková Karolína143111:53:21:406Z1.188
Blažek Zdeněk144121:56:23:797M4KSILTOVKY.CZ243
Petrů Tomáš145231:57:26:641D1245
Míchal Jakub146241:57:29:859D1SOS JH244
Petrů Petra147121:57:34:297Z2246
Žáková Michaela148131:58:36:562Z2Sk K.Řečice271
Grošková Lucie149252:01:28:203D1PK sport139
Palečková Kateřina14982:01:28:203ZJPK sport255
Ráftlová Hana151262:17:07:828D1.210
Ráftl Karel151412:17:07:828M2Lovětín209
Kučerová Jana151142:17:07:828Z2Zdešov253
Kaška Jakub154272:52:39:781D1Rodvínov230
Kašková Ingrová Veronika155122:52:40:562Z1Rodvínov229
Hrádek Ondřej156282:55:33:641D1252
Vondrušková Hana--DZ1JH Cycling260
Steinhauser Ludvík--DM3ŠK Strmilov257
Buřičová Jana--DZ2 155
Malý Filip--DD1Vojtěši Příbraz201
Grošková Radka--DZ2PK sport256

Krátká trať (30km) - pdf dokument (88 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (84 kB)


>