„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich

PŘIHLÁSIT SE

Přihlašovaní prostřednictvím webových stránek bylo pro ročník 2018 již ukončeno. Pokud se chcete závodu zůčastnit, můžete se přihlásit v den závodu od 8:00 do 10:00 v kanceláři závodu u startu před poštou v Jarošově.
Upozorňujeme, že kapacita závodu je pouze 300 závodníků (150 na krátkou trať, 150 na dlouhou trať) - přijďte tedy raději včas.

DOSUD PŘIHLÁŠENÍ
Příjmení a jméno Oddíl Trať Startovní číslo Kategorie
Trkal Karel Banner Power 2 Youdlouhá2M3
Dvořáček RomanBanner Power 2 Youdlouhá3M2
Michálek ZdeněkBanner Power 2 Youdlouhá4M2
Běhal PavelMTB Javořicedlouhá5M2
Karkulín JiříSSK Přezleticedlouhá6M3
Marek JanEurofoam sport teamdlouhá7MJ
Hurych JanGHOST teamdlouhá8M2
Zemek ViktorHoSportdlouhá9M2
Študlar PetrHoSportdlouhá10M2
Vochozka VáclavHoSportdlouhá11M2
Pfeffer MilanHoSportdlouhá12M2
Bárta Jandlouhá14M1
Jiřička Antonín Prahadlouhá15MJ
Skoták Miroslav CykloHobby Rynárecdlouhá16M3
Pechek JanKola Bakusdlouhá17M1
Nevoral JiříCiklo Galíkdlouhá18M1
Nevoral PetrCiklo Galíkdlouhá19M1
Kadraba PetrÚstí nad Labemdlouhá20MJ
Zvolský RomanKellys bikeranch teamdlouhá21M3
Hromádka VítLinde M.H.dlouhá22M2
Raba Tomáš PRODOLI Racing Teamdlouhá23M3
Pán František Nová Bystřicedlouhá24M2
Malý FilipVojtěši Příbrazdlouhá25M2
Přibyl PavelKola Kamenicedlouhá26M1
Bílek MichalRodvínovský Uličníkdlouhá27M1
Staněk ZdeněkNová Včelnicedlouhá28M3
Novotný JiříNová Včelnicedlouhá29M3
Tomaschková ZuzanaJH Cyclingdlouhá30Z2
Suchánek JiříVelosport Valenta Scott Teamdlouhá31M2
Vacík Petr CYCLING ACADEMY Tábordlouhá32M1
Čejka JaromírBig Bike Teamdlouhá33M1
Dvorský RadekSmiling Bikers Malíkovdlouhá34M2
Partl OndřejBIG SHOCK TEAMdlouhá35M1
Hlaváč Jan Křemžedlouhá36M2
Košecová MiroslavaCBC Teamdlouhá37Z1
Kovář ZdeněkMalíkovSmilingdlouhá38M2
Vik MatějDukla Prahadlouhá39MJ
Křivánek Jandlouhá40M1
Hanzalová Kristýnadlouhá41Z1
Hanzal RichardJHdlouhá42M2
Krejčí VáclavCSK Markusdlouhá43M3
Malý JiříNová Včelnicedlouhá44M3
Tybitancl LukášJH Cyclingdlouhá45M2
Jeroušek LukášPK Sportdlouhá46M1
Smrčka JanEurofoam Sport Teamdlouhá47M2
Míková MíšaBIKE SPORT JOMAdlouhá48Z2
Zeman Radimšrot tým Kunžakdlouhá49M2
Pechek VladimírKola Bakusdlouhá50M3
Paleček JaromírPK Sportdlouhá51M2
Konhefr MatějJH Cyclingdlouhá52MJ
Polášek JanBike klub Joma JHkrátká151M4
Míchal JiříJ. Hradeckrátká152M4
Neumann ZdeněkJarošov nad Nežárkoukrátká153M4
Havlík Milankrátká154M3
Buřičová Janakrátká155Z2
Šíp DavidCYCLING ACADEMY TÁBORkrátká156M1
Lehocký PavelGs cyklo team Jistebnicekrátká157M1
Studenovský KarelTeam Sky Jindřichův Hradeckrátká158M1
Vondráková RenataGHOST teamkrátká159Z3
Šafařík PetrGS cyklo team Jistebnicekrátká160M2
Šafaříková KláraČEZ CYKLO TEAM TÁBORkrátká161ZJ
Rozev FilipG.Benedikt cykloteam Želečkrátká162M2
Tyšer PetrUDUORP ITORPkrátká163M1
Šiška PavelKamenice nad Lipoukrátká164M1
Šiška IvoKamenice nad Lipoukrátká165MJ
Blažek ZdeněkSOS JHkrátká166M2
Blažek CyrilSOS JHkrátká167D1
Blažek Vojtěchkrátká168D1
Gregorová LenkaSOS JHkrátká169Z2
Ondřej MiroslavJarošov nad Nežárkoukrátká170M4
Vejvar PavelO. Radouňkrátká171M3
Vejvar JakubO. Radouňkrátká172M1
Novák JiříCyklo hobby Rynáreckrátká173M2
Nováková KristýnaCyklo hobby Rynáreckrátká174D1
Přibyl Pavelkola Kamenicekrátká175M2
Pechek PetrVlasenicekrátká176M3
Pivcová BohunkaJH Cyclingkrátká177Z2
Gráf JiříPSK Znojmokrátká178M2
Janura Tomáš Kosácikrátká179M2
Matoušek David Mrákotínkrátká180M2
Svačinová KvětoslavaJindřichův Hradeckrátká181M2
Hromádková LadaPísekkrátká182ZJ
Osadčí PavelGalaxy cyklošvec stevenskrátká183M4
Svoboda TomáąJH Cyclingkrátká184M2
Dvořáčková HanaFitness Bikers Team Nuzbelykrátká185Z1
Chmel Milankrátká186M2
Chmel Matyáškrátká187D1
Marková Karolínakrátká188Z1
Nerad Karel Sezimovo Ústí krátká189M1
Šlajchrt JosefDeštná krátká190M2
Šteflicek MartinRatibořkrátká191M2
Zíková Kamilakrátká192Z2
Štula RadekPSK Znojmokrátká193M2
Štula DanielPSK Znojmokrátká194MJ
Dvořák RadekOtínkrátká195M2
Pavlíček MiroslavGhost Klatovykrátká196M2
Tischlerova AnnaJindřichův Hradeckrátká197Z1
Tischler LuděkJ. Hradeckrátká198M3
Kosař; VladimírKosácikrátká199M3
Malá JanaVojtěšky Příbrazkrátká200Z2
Malý FilipVojtěši Příbrazkrátká201D1
Horký MiroslavŽďárkrátká202M2
Bindr PetrMTB Javořicekrátká203M2
Tomaschko JakubJH Cyclingkrátká204D1
Tomaschková AdélaJH Cyclingkrátká205D1
Soukupová Petrakrátká206Z1
Soukup Romankrátká207M1
Štikar Jankrátká208M1
Ráftl KarelLovětínkrátká209M2
Ráftlová Hanakrátká210D1
Pucandlová MiroslavaKamenice nad Lipoukrátká211Z1
Horká VeronikaŽďárkrátká212D1
Stehlík MikulášJH Cyclingkrátká213MJ
Rodová LibušeJarošov nad Nežárkoukrátká214Z1
Ondřej TomášJindřichův Hradeckrátká215MJ
Urban JanDolní Žďárkrátká216D1
Sobotková JanaDolní Skrýchovkrátká217Z2
Doleček Leoškrátká218M3
Trkola Lukáš Eurofoam Počátkykrátká219D1
Obsil PetrCT SaunaBar Horní Cerekevkrátká220M3
Obšil TomášCT SaunaBar Horní Cerekevkrátká221M1
Obšilová IvanaCT SaunaBar Horní Cerekevkrátká222Z3
Tischler LuděkTCV - J. Hradeckrátká223M2
Hronicek BohdanBogi3krátká224M2
Kubíček VladimírSokol Lhotakrátká225M4
Vikova HankaDukla Prahakrátká226D1
Voráčková Natálie TJ Nová Včelnicekrátká227D1
Voráčková SimonaTJ Nová Včelnicekrátká228ZJ
Kašková Ingrová VeronikaRodvínovkrátká229Z1
Kaška JakubRodvínovkrátká230D1
Hanzl Milan CYKLO Mníšek krátká231M4
Majerčík MilanCYKLO Mníšekkrátká232M2
Šeligová HanaJH Cyclingkrátká233Z1
Lepič MartinPRODOLI Racing teamkrátká234M2
Koktavý Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBORkrátká235MJ
Dočekalová ŠárkaJarošov nad Nežárkoukrátká236Z1
Dočekal RadekJarošov nad Nežárkoukrátká237M1
Vrzalová JanaUDURP ITORPkrátká238Z1
Votápkova BarboraKola Kamenicekrátká239Z2
Votápek PetrKola Kamenicekrátká240M2
Růžičková AlenaČlunekkrátká241Z2
Nechvátal FrantišekHEFR Teamkrátká242M4
Fric FrantišekProdoli racing teamkrátká243M3