„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | 2013 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Kníže David1101:49:45M2
Hric Pavel2201:49:51M2
Picka Michal3301:50:10M2
Šeliga Jaroslav4401:55:16M2
Pietrzyk Vratislav5501:55:43M2
Přech Pavel6101:55:47 
Pivec Vlastislav7601:57:19M2
Kříž Milan8701:58:38M2
Svoboda Tomáš9801:59:25M2
Zumr Jiří10902:02:50M2
Dušek Jaroslav11102:09:01 
Šebera Pavel121002:09:05M2
Jelínek Jakub131102:09:11M2
Míchal Lukáš141202:10:18M2
Havlů Monika15102:10:20Z1
Jelínek Petr161302:14:51M2
Jaroš Libor17202:17:26M3
Zátopek Vladimír181402:17:29M2
Dvořák Michael191502:17:36M2
Kubičko Petr20302:17:55M3
Bauer Michal21402:23:52M3
Šmíd Jakub221602:23:54M2
Meloun Martin231702:24:04M2
Tutter Filip241802:27:11M2
Vlček Karel251902:30:48M2
Matoušek David262002:30:50M2
Mikešová Adéla27102:30:55Z2
Zíková Petra28202:30:56Z2
Budeníková Mirka29302:35:31Z2
Míková Míša30402:35:32Z2
Kuchyňka Ivan31502:35:48M3
Albrecht Vojtěch322102:37:59M2
Bureš Jiří33602:40:25M3
Hrbek Tomáš34702:47:46M3
Kopenec Milan352203:04:49M2
Krátká Gábina36203:11:18Z1
Martínek Pavel372303:11:19M2
Hrbek Josef382403:18:10M2
Prager Dušan392503:18:11M2
Tutter Pavel40103:27:53M4
Ženíšek Jiří41- -  

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Pala Jiří ml.1101:06:20M1
Vacík Petr2201:06:22M1
Kasper Milan3101:12:15M3
Bindr Petr4101:14:53M2
Hron Bohumil5201:14:55M3
Míka Lukáš6201:14:57M2
Šenolt Pavel7301:15:39M3
Janura Tomáš8301:18:15M2
Pala Jiří st.9101:19:14M4
Krátká Šárka10101:19:31Z3
Mikš Petr11201:20:15M4
Blažková Marie12101:22:24Z4
Neumann Zdeněk13301:23:52M4
Mynářová Petra14101:27:49Z1
Míchal Jiří st.15401:27:51M4
Kubičková Ivana16201:33:09Z3
Fullsack Vítězslav17401:33:11M3
Běhal Robert18501:33:19M3
Míková Věra19301:35:54Z3
Blažek Zdeněk20501:42:08M4
Rodová Libuše21201:42:10Z1
Rod Bohumil22601:42:14M3
Fullsacková Alena23401:43:19Z3
Čekal Václav ml.24301:50:45M1
Čekal Václav st.25401:50:48M2
Hrbková Romana26101:52:27M2
Kopencová Veronika27201:53:30Z2
Gabrišová Marcela28501:57:21Z3
Kozlová Martina29302:04:18Z2
Zušťáková Petra30402:04:20Z2
Špaček Vlastimil31602:10:35M4
Kučera Tomáš32702:19:36Z3
Kučerová Lenka33302:19:40Z1

Krátká trať (30km) - pdf dokument (19 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (19 kB)


>