„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Cirkl Petr111:33:58:859M2Velo Club Cirkl CB1
Kníže David111:33:58:859M1PRODOLI RACING TEAM57
Písař Jan321:34:18:016M1MOTOŠikule - PERSKINDOL47
Tomeček Zdeněk421:35:38:825M2GS Cykloteam Jistebnice126
Pavlík Václav531:36:48:073M1RBB Invest J. Hradec69
Smrčka Jan641:36:51:490M1Eurofoam sport team116
Šeliga Jarda751:36:58:463M1Bike Sport JOMA25
Štrosmajer Radek831:38:10:660M2VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM125
Pechek Jan961:38:16:900M1BAKUS TEAM VLÁSENICE109
Meloun Martin 1041:38:47:071M2MotoŠikule MELDY73
Zajíc Václav1151:39:02:671M2Cyklo Galík62
Blažek Zdeněk1261:39:15:058M2Ksiltovky.cz44
Novotný František1371:39:49:035M1Bikepart.cz59
Lepič Martin1471:40:10:095M2MotoŠikule CITIZEN21
Marek Jan1511:43:03:349MJVELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM99
Ira Tomáš1621:43:06:469MJKola Bakus108
Novotný Petr1781:43:09:480M2Borovany48
Rolnik Emil1881:43:23:536M1Šrot Tým Kunžak2
Cesnaková Milena1911:43:30:291Z1SUPERIOR MTB TEAM101
Bubla Ladislav2011:43:40:696M3Milevsko93
Nevoral Jiří2191:45:34:982M1I. Kamenická35
Tůma Tomáš2291:45:58:928M2CK Kněžice106
Michnica Martin23101:46:20:238M1Eurofoam sport team127
Beran Pavel24101:48:07:645M2CK JINDŘICHÁČ114
Němcová Zdeňka2521:48:24:446Z1UNIQA107
Pivec Vlastislav25111:48:24:446M2BS BOMA Jindřichův Hradec104
Mareš Michal2731:49:04:304MJKOLA BAKUS CYCLINGTEAM129
Šmejkal Martin28121:49:13:119M2Apex-Bike Tábor89
Prouza Petr29111:49:26:410M1Antonka130
Raba Tomáš30131:49:42:946M2BS JOMA J.Hradec28
Tománek Pavel31141:50:24:926M2POHODA BIKE TEAM119
Malý Filip31141:50:24:926M2Vojtěši Příbraz 53
Holý Ladislav 31141:50:24:926M2CT Božejov41
Mařík Raimund3421:50:32:289M3STS Chvojkovice Brod65
Hemer Jan3541:51:43:925MJKSBM Praha61
Šanda Marek36171:52:11:802M2HANGOVER TEAM90
Pán František36171:52:11:802M2Nová Bystřice68
Krejčí Michal36121:52:11:802M1MotoŠikule CITIZEN30
Hochvátr František3931:52:18:089M3141
Nevoral Petr40131:53:16:371M1I. Kamenická36
Hovorka Lukáš40191:53:16:371M2SMILING BIKERS Malíkov33
Pexa Martin42201:53:47:852M2CYKLO JIŘIČKA142
Kubíček Tomáš43211:54:03:202M2Brno15
Joudl Václav44141:54:09:021M1Sokol Částrov136
Labudík Roman45151:54:25:885M1Vyškov37
Šmíd Pavel46221:54:53:216M2Vojtěši Příbraz51
Obšil Tomáš47161:55:06:414M1CT SaunaBar Horní Cerekev38
Chochole Věroslav48231:55:08:738M292
Šimon Michal49241:55:24:120M2Jarošov nad Nežárkou87
Mikulík David50251:55:37:630M2SMILING BIKERS Malíkov100
Vaněk Petr51171:55:58:425M1Jindřichův Hradec78
Hembera Petr52261:56:02:980M2ROSTETO75
Pípal Petr52181:56:02:980M1Kamenice nad Lipou64
Křivánek Jan54191:56:09:282M154
Sedláček Pavel55201:56:12:340M185
Pechek Vladimír5641:56:16:271M3PECHEK TEAM VLÁSENICE110
Staněk Milan57271:56:47:237M2Cykloklub Chýnov102
Reitermann Jiří58281:57:38:156M2Pohoda Bike team83
Pokorný Jiří5951:57:46:143M3Jindřichův Hradec88
Šetka Jiří6061:57:54:661M3Vojtěši Příbraz50
Kučera Ondřej61291:58:23:350M2STS Chvojkovice-Brod96
Tomečková Lucie6211:58:44:129Z2GS CYKLO TEAM JISTEBNICE43
Študlar Petr63302:00:29:710M2CB5
Fric František6472:00:52:705M3PRODOLI RACING TEAM45
Třeček Čeněk65312:01:54:419M2135
Kořínek Pavel66322:01:56:213M2PK SPORT122
Grošek Filip67212:01:58:054M197
Jeroušek Lukáš6852:02:46:617MJPK SPORT123
Gassenbauer Vlastislav69332:02:51:703M2ALL THE VOGUE98
Klvaňa Vítězslav7082:03:31:311M3šrottýmKunžak60
Timr Martin71222:05:00:107M1CB49
Šimánek Jan72342:05:10:138M2Počátky115
Pittner Jiří7392:07:06:327M3Pohoda Bike team118
Exner Martin74232:07:11:600M1Plojhar 26
Prusa Radek75242:07:47:746M1JH80
Vacovský Miroslav76352:07:50:756M2Mira Jimir Chválkov42
Zedník Petr77252:08:12:113M1PK SPORT124
Kolář Martin78262:08:21:161M1Jindřichův Hradec74
Vychytil Jaroslav79362:08:57:119M2112
Čábelka Martin80372:08:57:977M2TCHABI-TOUR113
Beneš Jaroslav81102:09:06:058M391
Skoták Miroslav82112:09:16:947M3CykloHobby Rynárec3
Grošek Libor83382:09:56:930M2SVS Otín95
Hypš Jaroslav84392:10:37:896M2CYKLOHOBBY RYNÁREC103
Zemek Viktor 85402:10:38:770M2CB6
Kaňka Jan86412:11:23:448M2klenovska hajovna22
Bárta Jan87272:12:26:005M1CB8
Macková Pavlína8812:12:49:046ZJCykloklub Chýnov86
Hanzal Richard89282:13:35:222M1JH55
Buzek Luboš90122:14:21:539M3BS JOMA J.Hradec105
Konečný Richard91422:14:43:020M2Brno13
Paleček Jaromír91422:14:43:020M2SVS J.Hradec63
Čejna Karel93292:15:45:187M1134
Postl David94442:15:46:466M2Cykloextrasport128
Oubrecht Zbyšek95302:15:56:419M1Plojhar23
Kuchyňka Ivan96452:16:02:082M2Malíkov Smiling Bikers66
Bauer Lumír97132:16:16:340M3117
Vosecky Michal98312:17:17:274M1CT Kardasova Recice70
Karniš Tomáš99322:17:28:085M1Antonka132
Doležal František100332:18:31:281M1Plojhar27
Svoboda Petr Vojtěch101462:18:58:846M2Vojtěši Příbraz4
Vík Matěj10262:19:43:478MJBIKECLINIC JUNIOR TEAM71
Kuchyňka Martin103472:19:44:976M2Pohoda Bike team84
Bureš Petr104482:20:14:070M282
Novotna Helena10532:21:30:682Z1SOS JH58
Vík Richard106492:22:36:983M2XVIII kolopěší81
Kovář Zdeněk107502:23:11:771M2Malíkov Smiling Bikers31
Špingl Jan108342:23:40:662M1Jindřichův Hradec79
Lojdová Lenka10922:25:14:169Z2Nová Včelnice10
Nečas Jiří110512:25:59:004M2Brno14
Mikula Jan110512:25:59:004M2Nová Včelnice9
Kóňa Ondřej112352:26:03:341M1Praha52
Kolář Milan113142:26:10:860M3EuroOil pup Počátky17
Karabinoš Michal113362:26:10:860M1Antonka131
Hirsch Marian115532:28:23:383M2CB7
Kostínková Marie11632:28:45:863Z2PK SPORT121
Salus Robert117372:29:35:736M1BWB120
Králík jan118382:29:49:917M1Praha24
Vyžrálek Jan11972:31:33:720MJCB67
Tutter Pavel120152:36:24:864M3Jarošovská krojovaná družina94
Graman Michal 121542:39:20:818M2CB20
Tichý Jan122552:43:26:738M2Chlebíčky Letná133
Dobešová Hemberová Eliška12342:43:56:440Z2ROSTETO76
Konečná Ivana12342:43:56:440Z2ROSTETO77
koudelka jan--DMJBednárec18
Ježník David--DM1140
Širhal Lukáš--DM1MOTOŠikule - PERSKINDOL139
Tybitancl Lukáš--DM1BS JOMA J.Hradec111

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Vítů Josef, Vítů Josef, 110:53:48:753TA266
Šimon Vítů, Pavel Fuk,220:54:01:108TARůžoví partneři269
Šitner Jaroslav310:55:52:758MJGS Cyklo team Jistebnice278
Homolka Libor410:55:53:242M2Kamenice nad Lipou283
Kukla Josef520:55:53:741MJKola Bakus cyckling team262
Hronek Luboš610:55:54:271M1Rejoice team290
Marek Josef730:55:54:786MJVelosport Valenta scott team277
Škvrna Karel820:55:55:379M1CBC team293
Kobes Jan920:55:56:549M2Team Cykloextra237
Filip Tomáš 1030:55:57:282M2BSP kola Planá nad Lužnicí235
Čejka Vladimír1140:55:58:078M2CK Kněžice219
Poslušný Josef1240:55:59:341MJSportcentrum Meldy-Sporolife233
Jirsa Miloš1350:56:00:433MJKamenice nad Lipou320
Průcha Josef1450:56:05:597M2CBC Team292
Janura Jan1510:56:16:845M4SK Kbely190
Čejka jiří1660:56:25:019M2včelná224
Papež Stanislav1710:57:39:946M3Kamenice nad Lipou193
Lukš David1860:59:53:639MJCKR Kostelní Radouň182
Macek Ondřej1970:59:56:775MJCykloklub Chýnov258
Putschögl Jan2070:59:58:709M2Czech Budweis Cycling team225
Šafařík Petr2180:59:59:879M2GS cyklo team Jistebnice176
Holoubek Jan2221:00:07:430M3MTB Nová Včelnice160
Bartoň Jan2381:00:11:845MJJoda Bakus cicling team263
Krejča Zdeněk2491:00:19:785M2Cycling Team Vodná169
Znamenaný Zdeněk2531:02:21:325M1Veselí nad Lužnicí151
Vítů Jakub2691:02:23:681MJEurofoam sport team270
Steinhauser Ludvík2731:02:27:581M3ŠK Strmilov250
Fous Jan2821:02:28:143M4C.K. Kněžice284
Loučný Jakub 29101:02:29:157MJČastrov209
Matoušek David3041:02:37:674M1296
Čejková Šárka3111:02:40:108ZJCK Kněžice220
Zelenka Petr3241:03:09:733M3CT K.Ŕečice199
Fuk Pavel33101:03:40:059M2Počátky294
Wunsch Patrik34111:03:43:569MJCyklo Jiřička288
Vejvar Jakub3551:03:50:028M1Okrouhlá Radouň246
Mátl Tomáš36111:03:50:792M2297
Soldán Zdeněk3761:03:51:744M1Cyklo Kostelní Radouň215
Nevšímal Jan38121:03:52:368M2Verva team236
Fous Radek3971:03:55:082M1CK Kněžice279
Král Martin40121:03:56:923MJCyklo Jiřička289
Vejvar Pavel41131:04:14:863M2Okrouhlá Radouň244
Watzek Jan4281:05:04:503M1Krupka197
Ryšavý Vilém43141:05:05:454M2Počátky295
Buhel Jan44151:05:11:289M2249
Kos Jiří45161:06:10:054M2222
Blažková Eva4611:06:16:294Z1Košice273
Andrle Jaromír47171:06:20:865M2Česká Olešná217
Péč Jakub48131:06:21:551MJFC Bořetín286
Velas Jakub 49181:06:23:969M2RunSport-Team179
Pivcová Bohunka5011:06:48:056Z2CZ Kardašova Řečice191
Hrubec Tomáš51191:07:37:040M2Nová Včelnice194
Šafaříková Klára5221:07:37:961ZJGS cyklo team Jistebnice174
Vogal Jan5391:07:56:150M1Třebíč227
Smolík Petr54201:07:58:880M2Smolda Ski team265
Mašát Milan5551:08:01:891M3BS Joma J. Hradec162
Malý Jiří5661:08:09:613M3Nová Včelnice181
Smíšek Bohumil5661:08:09:613M3223
Michna Jiří58101:08:11:579M1Sýkora226
Janurová Marie5911:08:16:072Z3SK Kbely155
Hulík Jaroslav59111:08:16:072M1274
Rychtecký David61211:08:30:205M2Rodvínov256
Lehejček Jiří62221:08:31:563M2Počátky298
Polášek Jan6331:08:37:834M4Bike sport Joma JH150
Berounský Petr64231:08:40:548M2Hobby MTB N. Včelnice321
Míchal st. Jiří 6541:08:41:547M4Jarošov n. Než152
Šindelář Michal65121:08:41:547M1319
Denk Daniel67141:08:43:840MJ271
Trkal Karel68241:08:50:517M2Jarošov nad Nežárkou264
Doleček Zdeněk69131:10:13:634M1248
Gráf Jiří70251:10:15:990M2Moravské Budějovice228
Růžička Milan71261:10:36:145M2Kunějov205
Kubů Lukáš72141:10:38:438M1Česká Olešná232
Dubšík Karel7381:10:58:687M3MTB Team N, Včelnice201
Velas Benjamin74151:11:21:682MJKutlof180
Tůmová Jana7521:12:01:852Z2Kunžak221
Tučková Aranka 7631:12:10:401ZJalltraining.cz-lavi211
Tuček Jiří7791:12:11:898M3Kola Bakus210
Kubaláková Hana7831:12:16:532Z2Hasiči Jarošov196
Zelinka Petr79161:12:43:925MJJindřichův Hradec203
Šívr Jiří80271:12:53:894M2Okrouhlá Radouň245
Pixa Jan81151:13:00:306M1257
Obšilová Lucie8221:13:03:597Z1Světlá188
Beranová Jana8341:13:08:418Z2SJH291
Holý Karel84101:13:21:709M3Počátky231
Sedlák Miloslav85161:13:23:113M1Vobshoust gang NV213
Kaňková Marie8651:14:59:756Z2klenovska hajovna165
Nováková Edita8761:15:03:188Z2Horní-Dolní230
Hlásková Vladimíra8821:15:04:732Z3198
Radkovská Monika 8931:15:22:875Z1Jihlava234
FEJKO Štefan9051:15:27:602M4N.Včelnice212
Pucandlová Miroslava9141:16:23:216Z1Kamenice nad Lipou170
Neumann Zdeněk9261:16:45:696M4Jarošov nad Nežárkou192
Žáková Michaela9251:16:45:696Z1255
Zemanová Jitka 9461:17:37:519Z1Český Rudolec218
Novák Vojtěch95171:17:53:853MJ216
Růžičková Alena9671:17:54:804Z2206
Kubín Miroslav97171:18:02:636M1Vobshoust gang NV208
Sehnal Vladislav98181:18:19:811M1STS Jindř. Hradec168
Štefl Adam99181:18:37:502MJ324
Rychtecký Zdeněk9971:18:37:502M4Nová Včelnice158
Ondřej Miroslav10181:18:49:545M4214
Vichr Josef102111:18:55:658M3299
Pihávek František103281:20:07:904M2Žirovnice 177
Šafaříková Andrea10481:20:32:630Z2Opařany175
Husár Marcel105291:20:33:613M2Horní Žďár159
Tichavová Bára10691:21:10:601Z2163
Suková Alena10691:21:10:601Z2Jindř. Hradec167
Nedbal Martin108191:21:22:691MJFC Bořetín285
Hubertová Petra109111:21:44:126Z2281
Kupka Jiří110191:22:01:395M1Vobshoust gang NV207
Ira Martin111301:22:28:945M2Kamenice nad Lipou240
Bindrová Alena 112121:22:37:540Z2Jarošov nad Nežárkou161
Karkulín Jiří113121:22:56:307M3Stará garda Deštná157
Podlahová Darina11471:22:57:555Z1282
Grošková Radka114131:22:57:555Z2SVS Otín275
Míchal Ruda116131:24:29:331M3Nová Včelnice195
Šimon Vojtěch117201:24:59:845MJJarošov nad Nežárkou272
Havlík Milan 118141:25:18:736M3Stará garda Deštná156
Nejedlý Josef119311:25:20:936M2FRUKO team300
Bína Vojtěch120201:26:46:362M1Jarošovský hasiči253
Doleček Leoš121151:26:56:939M3Jarošov251
Kořínková Jana12281:27:49:589Z1254
Šeligová Hana12391:28:01:679Z1Kola BSP Planá nad Lužnicí166
Meloun Petr12391:28:01:679M4Sportcentrum Meldy J. Hradec186
Štefl Jiří125321:28:43:394M2323
Voharčíková Lenka126101:28:50:554Z1239
Zapletalová Irena127111:29:46:762Z1Praha187
Vítů Michal128211:30:05:388MJ268
Vítů Václav129221:30:18:555MJ267
Berounská Eva129141:30:18:555Z2Hobby MTB Nová Včelnice322
Strašík Vojtěch131331:30:34:046M2Vobshoust gang NV173
Vlková Kateřina132121:30:37:946Z1PK Sport238
Bendová Petra133131:32:52:278Z1280
Dubšíková Zuzana13431:33:12:543Z3MTB Team N. Včelnice202
Sobotková Jana135151:33:32:947Z2Skrýchov252
Kuropatnická Zuzana136141:34:46:892Z1Okrouhlá Radouň247
Bednář Martin137211:35:15:627M1Zdešov153
Nesporý Marek138231:35:25:128MJFC Bořetín287
Bracháček Ivan139161:35:35:237M3Suchdol n Lužnicí154
Tomaschková Zuzana140151:37:09:071Z1Horní-Dolní171
Kovářová Eva141161:37:12:004Z2Horní-Dolní172
Fullsacková Alena14241:39:29:020Z3259
Haláčková Lenka 143161:45:52:907Z1Sportcentrum Meldy229
Přibylová Natálie14441:48:48:814ZJMTB Vlčetínec189
Blažek Cyril145242:01:58:662MJksiltovky.cz241
Gregorová Lenka146172:02:06:681Z2Ksiltovky.cz243
Blažek Zdeněk147102:02:22:172M4ksiltovky.cz242
Svoboda Matěj148252:03:57:769MJVojtěši příbraz164
Šlechtický Jiří149342:06:48:091M2Jindřichův hradec185
Maupicová Jana14952:06:48:091Z3Jindřichův Hradec183
Hudeček Martin149342:06:48:091M2Jindřichův Hradec204
Kněžínková Dagmar14952:06:48:091Z3Jindřichův Hradec184
Smejkalová Mirka15372:21:17:032Z3Krojová družina Jarošov200
Kopřivová Ludmila15482:21:31:400Z3Jarošovská krojovaná družina260
Škrleta Pavel --DM2RunSport Team178
Bednář Patrik--DMJJarošov nad Nežárkou276
Fullsacková Jitka--DZ2261

Krátká trať (30km) - pdf dokument (38 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (34 kB)


>