„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Tomeček Zdeněk111:35:04:597M1GS Cykloteam Jistebnice99
Písař Jan221:35:16:703M1MotoŠikule CITIZEN2
JANU MARTIN311:40:04:088M2CT Kardašova Řečice37
Novotný František431:41:14:445M1SUNSETBIKE MTB TEAM102
Pietrzyk Vratislav521:41:15:427M2Yogi Racing Ostrava18
Lepič Martin631:41:16:270M2MotoŠikule CITIZEN1
Jiřička Miroslav741:41:31:932M2Cyklo Jiřička115
Bambula Stanislav841:43:17:249M1ČEZ Cyklo Team Tábor46
Kobliz Radek911:43:51:444MJČEZ CT Tábor85
ZDENĚK Richard1051:45:04:593M2SK KBELY39
Pechek Jan1121:45:13:173MJBAKUŠKOLA VLÁSENICE107
Codl Lukáš1251:45:50:239M1APEX-BIKE TÁBOR97
Štrosmajer Radek1361:46:54:792M1VELOSPORT Valenta SCOTT TEAM104
Hodr David1471:47:15:228M1EP Energy Merida Biking Team22
Cesnaková Milena1511:47:23:371Z1APEX-BIKE TÁBOR94
Obšil Tomáš1631:48:18:028MJCT SaunaBar Horní Cerekev45
Meloun Martin1761:48:29:734M2Sportcentrum Meldy J.Hradec55
Blažek Zdeněk1871:48:52:947M2www.ksiltovky.cz20
Hohenberger Martin1981:49:34:506M2Legend bike72
Veselý Tomáš2081:50:08:171M1UNIQA Jihlava105
Peška Petr2191:50:11:400M2VELODVOŘÁK HAIBIKE113
Vacek Jiří22101:50:12:400M2Cyklo Hobby Rynárec103
Suchánek Jiří23111:52:44:718M2HotelSlavie.eu Pelhřimov13
Jiřička Petr24121:53:01:691M2HAVRAN LITVÍNOVICE123
Podlaha Zdeněk25131:53:02:691M2CT J.Hradec48
Pecka Jaroslav2611:53:02:791M379
Mauer Jaromir27141:53:03:734M2Adamov54
Eybert Daniel28151:53:45:293M2Cykloklub Chýnov90
Širhal Lukáš2991:53:49:006M1Kostelní Radouň47
Vlýšek Josef30161:54:45:899M2Cyklo Jiřička114
Pachman Martin31101:55:14:900M1Jindřichův Hradec75
Pivec Vlastislav32171:55:27:380M2CT Kardašova Řečice25
Ňěmcová Zdeňka3321:55:48:440Z1UNIQA Jihlava17
Kříž Matouš 3441:55:58:440MJCT SaunaBar Horní Cerekev12
Neubauer Jan3521:56:11:684M3Kouklas Team71
Průcha Josef36181:56:12:684M2MADETA FITNESS84
Zajíc Václav37111:56:59:920M1TriSK Č.B.56
Železo Edvard38191:57:17:844M2Jindřichův Hradec93
Spurný František3931:58:35:595M3BS JOMA J. Hradec86
Přech Pavel40201:58:41:882M2Počátky125
Malý Filip41121:58:54:097M1Vojtěši Příbraz10
Fric František4241:59:11:382M3PRODOLI Veselí n.L.27
Hembera Petr43211:59:31:303M2rosteto.cz16
Žoudlík Michal44131:59:49:025M1MotoŠikule CITIZEN4
Hurych Jan45222:00:12:909M2PEPSI TEAM87
Pech Pavel4652:00:40:193M3111
Šmíd Pavel47232:01:51:642M2Vojtěši Příbraz52
Jirsa Miloš4852:02:23:092MJcyklo team Kamenice nad Lipou31
Vacík Petr49142:02:34:246M1VELOSPORT Valenta32
Ságl Ondřej50152:02:36:617M1www.ksiltovky.cz35
Veselý Oldřich51242:02:36:717M2SOS Jindřichův Hradec28
Kratochvíl Martin52252:02:40:813M2Cykloklub Chýnov91
Jeroušek Lukáš5362:02:58:239MJCT Colourgroup s.r.o.82
Holý Ladislav 54262:02:59:239M2cyklo team Božejov30
Pokorný Jiří5562:03:01:717M3J. Hradec69
Šimon Michal56272:03:06:288M278
Lintner Pavel57282:03:26:849M2Švec cyklo team Soběslav26
Smrček Jan5872:04:36:004MJPískov23
Kršek Ivan59292:04:58:297M2Praha53
Příplata Zdeněk60302:05:20:121M2Kotnov Tábor92
Košťál Zdeněk61312:05:42:788M2Kunžak19
Prouza Petr62162:06:49:900M1Antonka41
Raba Tomáš63322:07:03:457M2BS JOMA J.Hradec44
Krutina Václav64332:09:35:464M2BK NEZMAR122
Šetka Jiří6572:10:04:465M3Vojtěši Příbraz51
Kos Jiří66342:10:11:781M2118
Krbová Petra6732:10:22:030Z1Eurofoam SPORT TEAM112
Smrček Jakub6882:10:26:585MJPískov8
Vitků Aleš69172:10:48:332M1TVN Žirovnice124
Kučera Ondřej70352:11:12:918M2MIAMI GUYS96
Balík Rostislav71182:12:13:431M1CK Mladá Vožice11
Šťastný Radek72192:13:10:355M1PAVLOV6
Jabůrek Petr7382:13:12:227M3autoj66
Hrdlička Jakub74202:14:20:228M1CT Kardašova Řečice21
Bavor Miroslav7592:14:23:052M3CT K. Řečice73
Skoták Miroslav76102:14:35:360M3Cyklo Hobby Rynárec33
Ebertová Linda7712:15:11:334Z2APEX-BIKE TÁBOR98
Leixner Luboš78362:15:24:657M2Leixi126
Bártů Jiří79372:16:39:677M2CT Kard. Řečice70
Zelenka Petr80112:16:40:677M3CT Kardasova Recice101
Bučan Pavel81382:17:09:148M295
Paleček Jaromír82392:17:21:423M2SVS Jindřichův Hradec57
Eder Martin83402:17:44:418M2rosteto.cz15
Vosecký Michal84212:17:45:418M1CT Kardasova Recice14
Laszák Vladimír85122:18:44:463M3Kotnov Tábor63
Švec Jan86412:19:23:463M2Švec cykloteam Soběslav108
Brož Michal87222:20:18:672M1Antonka42
Čechota Jaroslav88422:20:24:646M2Kotnov Tábor59
Kořínek Pavel89432:20:38:531M2CT Colourgroup s.r.o.100
Kříž Milan90442:21:23:443M2MotoŠikule CITIZEN3
Grammetbauer Milan91452:21:28:950M2Loučovice5
Janů Ladislav92232:21:45:954M1110
Krátká Gabriela9342:22:13:582Z1Jarošov nad Nežárkou74
Kolář Jakub9492:22:24:377MJPolíkno 58
Šimeček Ondřej95242:22:39:010M1Kotnov Tábor117
Chval Petr96462:22:39:110M2Kotnov Tábor116
Seno Martin97252:23:01:209M1CSP83
Švihálek Petr98472:23:31:209M2?119
Bejda Vojtěch99262:23:59:007M1Jarošov nad Nežárkou68
Kiss Petr100272:24:17:119M188
Salus Robert101282:24:30:223M1BWB121
Kiss Luděk102292:24:31:658M1NORIS89
Anderle Milan103302:24:32:548M1Kladno24
Neugebauer Petr104312:25:38:879M1Bike-Bros49
Smitka Libor105322:27:46:457M1109
Smetana Jakub106102:28:15:582MJEurofoam81
Kovář Zdeněk107482:28:35:441M2Malíkov smiling bikers36
Hamr Jirka108492:28:40:277M2HOUMR127
Tripes Stanislav109332:28:50:948M1USK FM J. Hradec9
Kubíček Tomáš110342:30:41:272M1Brno43
Votíková Monika11122:31:05:733Z2Velešín60
Tutter Pavel112132:33:32:998M3Jarošovská kroj. družina67
Neugebauer Josef113352:35:50:107M1Bike-Bros50
Konečná Ivana11432:36:46:096Z2rosteto.cz65
Klíma Tomáš115502:37:40:509M2MIAMI GUYS77
Hypš Jaroslav116512:43:19:811M2Cyklohoby Rynárec76
Pecka Jakub117112:57:19:627MJ80
Liebarsová Jana11853:19:57:069Z1MotoŠikule CITIZEN40
Míková Míša--DZ1BS JOMA34
Lehejček Jiří--DM1počátky38
Pechek Vladimír--DM3PECHEK TEAM Vlásenice106
Staněk Pavel--DM1Jistebnice120

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Pavlík Václav110:58:23:923MJCK RBB INVEST J. Hradec222
Andrle David210:58:24:219M1velosport Valenta scott team276
Dvořák Petr310:58:25:779M2Velo Dvořák Haibike288
Mádl Radek420:58:26:153M2Madeta Fitness204
Pexa Martin 530:58:37:760M2CYKLO JIŘIČKA226
Janura Jan610:58:42:128M3CK Sokol Kbely264
Mašek Michal721:00:40:954M1TVN Žirovnice297
Rataj Petr831:00:42:280M1FitnessBikers Team Nuzbely206
Fuk Pavel921:00:44:542MJVelosport Valenta SCOTT team183
Tománek Pavel1041:00:50:735M2POHODA bike team211
Šafařík Petr1151:01:19:299M2Opařany212
Krejča Zdeněk 1261:01:31:295M2Vodná230
Kašpar Petr1371:01:34:759M2J.Hradec246
Tůma Jiří1481:01:36:350M2Polště250
Hlásek Lukáš1541:02:12:012M1243
Fuk Pavel1691:02:20:030M2249
Marek Josef1731:02:28:563MJStojčín223
Labudík Roman1851:02:40:919M1Vyškov203
Šoter Ján1921:03:18:531M3262
Matoušek David2061:03:19:077M1286
Steinhauser Ludvík2131:03:24:521M3ŠK Strmilov255
Pivcová Bohunka2211:03:27:984Z2CT Kardašova Řečice173
Veselý Zdeněk2341:03:32:415M3Hornocerekvický blesk272
Dvořáková Markéta2411:03:34:224Z1CT K. Řečice256
Obšil Petr25101:03:44:723M2Světlá217
Medek Martin2641:03:49:263MJCyklo Jiřička216
Steinhauser Antonín2771:04:48:668M1ŠK Strmilov253
Andrejs Marek2881:04:52:584M1Kladno164
Lukš David2951:05:05:142MJCKR Kostelní Radouň228
Mátl Tomáš30111:05:05:703M2POHODA BIKE TEAM193
Trkal Karel31121:05:47:668M2Jarošov nad Nežárkou174
Filip Tomáš32131:05:50:725M2Těžký draci Tábor189
Dvořáček Roman33141:05:53:065M2Klenov175
Pechek Petr34151:05:59:243M2Pechek tem Vlásenice274
Mařík Raimund3551:06:05:795M3J.Hradec209
Vokoun Jan3661:06:13:158MJMadeta fitnesshaibike261
Fous Radek3791:06:14:671M1CK Kněžice280
Polášek Jan3861:06:15:092M3Bike sport Joma J.H.153
Kovařík Luboš39161:06:27:791M2KOKR team Tábor188
Košťál Lukáš40101:06:59:334M1290
Havel David4171:07:09:740MJJindřichův Hradec192
Dvořák Jan42111:07:15:434M1Jindřiš 219
Nosek Jan43121:07:22:142M1Dolní Cerekev160
Zeman Radim44171:07:22:610M2šrot tým Kunžak231
Wunsch Patrik4581:07:23:610MJCyklo Jiřička232
Rychtecky David46181:07:41:704M2Tilia96167
Grošek Libor47191:07:42:703M2SVS Otín155
Šimánek Jan48201:07:44:387M2252
Prokeš František49211:07:45:479M2Šrot tým Kunžak267
Grošek Filip5091:07:46:479MJSVS Otín259
Dvořáková Marie5121:07:53:545Z1Fitnessbikers team238
Lepičová Adéla5211:08:38:972ZJMotošikule citizen260
Andrle Jaromír53221:08:54:260M2Česká Olešná291
Reitermann Jiří54231:09:43:791M2Jihlava195
Matoušek Martin55241:09:47:878M2Apache - scania270
Vacková Zuzana5631:10:09:640Z1Velosport Valenta SCOTT Team205
Míchal Jiří5771:10:21:886M3Jarošov nad Nežárkou225
JANU KAMILA5821:10:29:624ZJVELOSPORTVALENTATEAM190
Hulík Jaroslav59131:10:34:897M1Jarošov257
Kadlec Petr60141:11:03:180M1AC Sparta Praha283
Lisý Pavel61251:11:04:180M2239
Obšilová Lucie6241:11:18:327Z1Světlá196
Kejvalová Kateřina6351:11:19:327Z1Brno159
Podlahová Aneta6431:11:31:712ZJJ.Hradec213
Mikš Petr6581:12:46:327M3244
Zabloudil Zdeněk66261:13:12:192M2J.Hradec220
Janurová Marie6711:13:46:622Z3CK Kbelí Sokol265
Kovář Jan68101:13:59:476MJMalíkov smiling bikers187
Jirsa Miloš 69271:14:04:687M2cyklo team Kamenice nad Lipou181
Smolík Petr70281:14:58:710M2Č. Budějovice177
Smolík Josef71291:15:00:863M2Č. Budějovice176
Procházková Pavla7261:15:04:607Z1279
Pucandlová Miroslava 7371:15:48:365Z1Kamenice nad Lipou191
Bureš Radek74301:16:06:867M2269
Balík Jaroslav7591:16:22:592M3CK Mladá Vožice169
Vítů Jan76311:16:39:143M2287
Mynářová Petra7781:16:45:025Z1Kruplov199
Soukup Roman78111:16:46:210MJNová Včelnice180
Loučný Jakub79121:18:49:467MJBike team Častrov273
Steinhauser Václav80131:18:51:198MJŠK Strmilov254
Ondřej Miroslav81101:18:52:198M3Jarošov229
Melounová Edita8241:18:52:415ZJSportcentrum Meldy J.Hradec221
Hrádek Martin83141:18:53:415MJ242
Tůmová Jana8421:19:04:287Z2Kunžak185
Holoubková Hana8591:19:38:061Z1Jarošovská krojová družina165
Neumann Zdeněk86111:20:07:061M3Jarošov nad Nežárkou245
Macková Pavlína8751:20:19:932ZJCykloklub Chýnov179
Stoklasa Martin88321:20:56:623M2Jarošov nad Nežárkou233
Mikula Jan89331:20:59:493M2Nová Včelnice207
Vlková Dana9061:21:01:381ZJJarošov295
Drbal Martin91341:21:02:381M2Kruplov200
Dohnal Radek92151:22:06:309M1Sokol Lhota275
Němcová Jitka93101:22:09:319Z1Horní Cerekev161
Křivánek Martin94161:22:14:358M1Fitnessbikersteam237
Mikulová Gabriela95111:22:19:491Z1Nová Včelnice208
Švihalková Tereza9671:22:34:108ZJ292
Štangl Karel97151:24:05:790MJJarošovská krojová družina163
Anderl Miroslav98171:24:24:978M1Šrot tým Kunžak266
Popela Petr99351:24:26:616M2Šrot tým Kunžak268
Bindrová Alena10031:24:38:441Z2USK FM VŠE J.Hradec182
Macek Ondřej101161:25:09:126MJCykloklub Chýnov178
Žáková Michaela102121:25:10:126Z1240
Sobotková Jana10341:26:40:387Z2Pískov198
Doleček Leoš 104121:26:41:073M3Jarošovská hospa197
Bednář Patrik105171:26:50:308MJJarošov263
Vejslík Martin106181:27:11:259M1San Francisco devils271
Nedbal Martin107181:31:00:378MJBořetín281
Tománková Simona10851:31:26:103Z2POHODA bike team210
Mátlová Lucie109131:31:26:203Z1POHODA BIKE TEAM194
Stoklasová Marcela110141:33:17:940Z1Jarošov nad Nežárkou234
Fiala Miloslav111361:33:18:876M2Kostelní Vydří186
Moravec Arnošt112131:33:25:584M3Nová Včelnice152
Blažek Petr113371:34:58:342M2ksiltovky.cz289
Dvořák Matěj114191:34:59:342MJJindřiš227
Opletal Tomáš115201:35:46:031MJCK Kovárna284
Leixner Adam116211:36:25:250MJLeixici296
Florek Igor117381:41:12:401M2J. Hradec157
Péč Jakub118221:41:25:193MJBořetín282
Šimon Vojtta119231:43:36:811MJJarošov258
Pietrzyk Šimon120241:45:34:311MJYogi Racing Ostrava214
Novák Milan121251:45:35:497MJOtínská střela215
Jabůrková Olga12221:47:26:850Z3autoj.235
Křížová Peťa123151:51:12:397Z1Kruplov202
Mynář Jaroslav124191:51:13:397M1Kruplov201
Bína Vojtěch125201:58:54:113M1294
Opletal Marian126392:02:15:604M2CK Kovárna285
Hazuka Jakub127262:02:45:462MJJindřichův Hradec154
Blažek Zdeněk128142:06:57:123M3kšiltovky.cz156
Smejkalová Mirka12932:08:55:590Z3Jarošovská krojová družina168
Štangl Jiří130402:08:56:590M2Jarošovská krojová družina162
Füllsacková Alena13142:09:36:556Z3247
Kostková Petra13282:17:37:429ZJ300
Kostka Petr133212:17:38:429M1248
Placrová Hana134162:32:17:914Z1www.ksiltovky.cz278
Stankovská Romana13562:32:24:529Z2www.ksiltovky.cz277
Marek Jan--DMJStojčín224
Rychtecký Zdeněk--DM3Liga 2000172
Fencl Pavel--DM2Jarošov n.Nežárkou166
Hrádek Martin--DM2241
Kepka Tomáš--DM1CT Webor293
Spurný Jaromír--DM2Kardašova Řečice251

Krátká trať (30km) - pdf dokument (35 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (34 kB)


>