„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Bartoň Pavel111:51:50:704MBEurofoam sport team48
Kasper David221:52:12:094MBCT Jindřichův Hradec61
Písař Jan331:53:25:579MBMoto Šikule-X Power56
Pecháček Ondřej441:55:09:500MBGS Jistebnice17
Meloun Martin512:04:03:000MCMeldy J. Hradec18
Žoudlík Michal652:05:46:844MBMoto Šikule-X Power5
Blahoudek Pavel722:05:50:672MCMerida Biking33
Janota Marek812:06:45:704MADeštná22
Jelínek Jakub962:06:48:157MBJ&J bros. Jihlava10
Němcová Zdeňka1012:06:48:360ZBUNIQA ALK Jihlava3
Příplata Zdeněk1172:07:48:141MBKotnov Tábor29
Svoboda Tomáš1282:09:07:860MBHaibike - Xenofit6
Ďurčo Radek1392:10:11:657MB1
Suchánek Jiří1432:11:06:219MChotelslavie.eu20
Řeřicha David1542:11:35:110MCTJ Bernard Hostějeves63
Třeček Čeněk1652:15:27:891MCBike Team Částrov57
Stehlík Radim1762:16:34:797MCKÚC Bikesport Ústí n. L.39
Hofman František1872:16:43:282MCKardašova Řečice58
Jelínek Petr19102:18:40:235MBJ&J bros. Jihlava11
Pechek Vladimír2012:18:43:594MDPechek tým62
Fous Jan2122:18:51:110MDC. K. Kněžice49
Pokorný Jiří2232:19:22:813MD47
Kubalák Petr23112:19:27:579MBcyklogalík.cz12
Laszlák Vladimír2482:20:58:907MCKotnov Tábor30
Ehrlich Zdeněk2592:24:25:750MCT-Mobile MTB Team16
Hrdlička Jakub26122:24:33:282MBCT Kardašova Řečice27
Malý Filip27132:25:04:672MBcyklogalík.cz26
Pán František28102:25:07:485MC21
Paleček Jaromír29112:25:29:407MCCYKLO GALÍK SVS55
Kořínek Radek30142:26:09:204MB51
Roblán Štefan31152:26:56:344MBPovaleči36
Chlupová Tereza3212:27:07:375ZA31
Danesi Marcio33122:28:12:594MCGastro Italia34
Hypš Jaroslav34132:31:52:204MCCyklo Hobby Rynárec46
Picka Michal35162:31:57:032MBCyklosport Hájek7
Syslová Eva3622:33:10:313ZBCKK Znojmo69
Svoboda Zdeněk37172:33:16:829MBLahůdky Svobodová Pelhřimov15
Brychta Richard38142:33:48:344MCJindřichův Hradec9
Hájek Aleš39182:34:10:266MBCZECH REAM Radlice60
Zátopek Vladimír Jouza40152:36:09:813MCBIKE sport JOMA19
Malečková Monika4132:36:09:969ZBokolohoro2
Linhart Jaromír42162:36:46:532MCTOYOTA52
Holub Jan4322:40:56:125MATOYOTA53
Holub Radek44192:42:43:532MBTOYOTA54
Kořínek Zdeněk45202:42:45:250MB50
Marková Anna4622:45:08:844ZACyklo Hobby Rynárec43
Novák Jiří47212:45:09:110MBCyklo Hobby Rynárec45
Bavor Miroslav4842:45:38:672MDCT Kardašova Řečice28
Robert Salus49222:47:56:360MBTRIP40
Krátká Gabriela5042:52:44:391ZB24
Nachtman Prokop51232:52:44:657MBdobrá nálada25
Špingl Jan52242:55:45:469MB35
Čejna Karel53252:58:28:094MB42
Čejna Píďa54262:58:28:250MBCREW PLOW44
Kabriel Václav55273:00:06:079MBDukla Pardubice8
Klíma Filip56173:03:18:922MCCT JH64
Kohout Jiří57183:03:19:079MCCT JH65
Koranda Jakub5833:21:12:422MApro PoliKno38
Koranda Miloslav59193:21:12:625MCpro PoliKno37
Kratochvíl Jaroslav6053:41:12:625MDSNOW FOR FUN32
Kuchyňka Ivan61203:42:54:541MC59
Růžička Petr62213:43:12:535MC66
Kóna Ondra63283:44:16:458MB41
Kopenec Milan--DMC23

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Smrčka Jan110:58:56:766MBCT TVN Žirovnice238
Dvořák Petr210:58:59:625MCHaibike - Xenofit260
Smetana Jakub310:59:00:829MAEurofoam sport team210
Pechek Jan420:59:04:657MAPechek tým268
Hronek Luboš 520:59:10:532MBTJ Růžená MTB Team252
Erben Filip630:59:12:610MAMoto Šikule-X Power170
Hrdlička Josef720:59:14:485MCTCV J. Hradec200
Šmejkal Martin830:59:14:954MCApex - bike Tábor247
Tůma Tomáš940:59:16:907MCCK Kněžice277
Smetana Josef1050:59:28:391MCEurofoam sport team211
Borčin Vladimír1141:05:22:954MATC Vaněk228
Fencl Marek1251:07:02:063MATC Vaněk J. Hradec157
Fous Radek1331:07:04:469MBCyklo Klub Kněžice276
Spurný Jaromír1461:08:32:516MCCT Kardašova Řečice254
Fišer Petr1571:08:48:704MCJ. Hradec265
Kubičko Petr1681:10:08:563MCSOS J. Hradec226
Hurych Jan1741:10:08:813MBPepsi team244
Krejča Zdeněk1891:10:29:750MCVodná213
Polášek Jan1911:10:35:672MDBike klub Joma JH152
Vaněk Jiří20101:11:01:438MCRC Team Vysoké Mýto172
Kasper Milan2121:11:20:110MDCT J. Hradec266
Leixner Luboš2251:11:50:782MBKamikaze team197
Pechek Petr23111:12:01:219MCPechek tým267
Zabloudil Vladimír24121:12:05:485MCDačice159
Župan Michal2561:12:10:188MBPivní FC Baroni272
Vitků Aleš2671:12:23:125MBCT TVN Žirovnice235
Šmejkal Dominik2761:13:10:766MAApex - bike Tábor246
Václavíček Ondřej2871:13:15:797MA249
Málková Vendula2911:13:15:985ZBPikola206
Ayrer Ladislav3031:13:21:500MDCKR Kostelní Radouň257
Winkler Leoš31131:13:22:235MCHorní Žďár259
Míchal Jiří3241:13:55:672MDJarošov nad Nežárkou153
Smrček Jakub3381:14:01:563MAPískov161
Kubaláková Hana3421:14:06:688ZBcyklogalik.cz173
Mikš Petr3551:14:08:329MD215
Winklerová Jana3631:14:40:375ZBHorní Žďár258
Růžička Milan37141:14:55:329MCKunějov174
Zabloudil Zdeněk3881:16:41:532MBJindřichův Hradec154
Ira Martin39151:16:46:610MC214
Palečková Jana 4011:16:50:500ZCCyklo Galík, SVS253
Jirsa Miloš4191:16:55:579MAKamenice nad Lipou193
Tůmová Jana4221:17:03:094ZCKunžak275
Doleček Leoš43161:17:31:063MCJarošovská hospa164
Jirsová Olga4431:17:46:594ZCKamenice nad Lipou192
Fiala Miloslav45171:18:45:579MCKostelní vydří220
Holý Ladislav 46181:18:48:719MCBožejov194
Obšilová Lucie4711:18:53:516ZACT SaunaBar Horní Cerekev160
Vobr Lukáš48191:19:10:079MCPraha263
Šebek Karel49201:19:11:391MC243
Lukš David50101:19:11:719MACKR Kostelní Radouň190
Tůma Tomáš5191:20:32:735MB227
Kadlec Petr52101:20:57:438MB237
Kaška Pavel53111:21:11:219MB262
Matějíček David54211:22:02:719MCPikola207
Rychtecký Zdeněk5561:22:28:641MDNová Včelnice216
Neumann Zdeněk5671:22:29:063MDJarošov256
Pech Vladimír5781:22:29:454MDLiga 2000271
Aldorf Jan58121:22:33:110MBKamikaze team196
Růžičková Alena5941:23:06:516ZC169
Leixner Tomáš60131:23:25:469MBKamikadze J.H.195
Kučera Jan61111:23:55:375MA250
Tripes Stanislav62141:24:25:266MBCK Schreipes177
Fencl Jiří63121:24:50:422MAJarošov nad Nežárkou158
Dočekal Radek64131:24:51:891MAJarošov nad Nežárkou222
Bednář Martin65151:24:56:110MBHFbT 2006156
Tržil Dušan66161:25:59:766MB248
Maleček Tomáš67221:26:31:204MCMalec team155
Hrádek Martin68141:26:46:704MA232
Hrádek Martin69171:26:46:875MB231
Málková Olga7041:27:14:969ZBPikola205
Garaiová Veronika7151:27:28:250ZB270
Kůrková Marcela 7251:27:34:766ZCJindřichův Hradec - týdeník JH245
Hronová Julie7321:27:51:204ZA234
Maršík Dominik74151:28:22:094MABang219
Rakušan Michal75161:28:31:500MABang!!!221
Opletal Marian76231:28:57:235MC251
Dvořáková Vlaďka7761:29:35:391ZC236
Bindrová Alena 7871:30:16:547ZC269
Martinov Michael79171:30:40:485MA274
Hrádek František8091:32:55:657MD230
Hrádková Gabriela8161:32:56:094ZB233
Bureš Radek82241:32:58:985MCPikola209
Bureš Martin83181:33:00:657MBPikola208
Ingrová Veronika8471:34:31:454ZB261
Němcová Jitka 8581:34:53:782ZBHorní Cerekev163
Obšilová Ivana8681:36:45:735ZCCT SaunaBar Horní Cerekev198
Štěbetáková Jana8791:38:30:485ZBhasiči Jarošov184
Pavlík Martin88181:39:08:204MAJindřiš168
Stehlík Lukáš89191:39:17:297MAKÚC Bike Sport239
Stehlíková Michaela90101:39:25:235ZBKÚC Bike Sport240
Bednář Patrik91201:44:03:969MA202
Füllsacková Jitka92111:44:05:391ZB201
Myslovič Ján93251:51:15:891MC217
Lichý Peter94101:51:16:157MD218
Žák Matěj95211:52:24:204MA241
Žáková Michaela96121:52:25:954ZB242
Šimon Vojtěch97221:52:54:766MA212
Kalušová Barbora98131:53:21:594ZBPraha264
Ledecký Jiří99191:55:15:485MB280
Štangl Jan100231:56:16:657MA278
Žoudlíková Adéla10131:56:21:563ZADolní Pěna203
Žoudlík Jiří102261:56:23:079MCDolní Pěna204
Nosek Jan103201:56:54:719MBDolní Cerekev162
Kovář Zdeněk104271:56:54:907MC225
Dolejš František105112:08:59:532MD229
Jíra Miloslav106122:08:59:875MD279
Pavlíková Radka10792:09:33:407ZCKrojová druž. Jarošov255
Smejkalová Mirka108102:09:35:954ZCKrojová druž. Jarošov167
Ouhel Honza109212:09:42:500MBhasiči Jarošov186
Štěbeták Vladislav110282:09:52:266MChasiči Jarošov183
Štangl Jiří111292:09:52:485MChasiči Jarošov185
Ouhel Jakub112222:09:52:844MBhasiči Jarošov187
Bína Vojtěch113232:09:53:204MBhasiči Jarošov182
Bína Luboš114242:09:56:891MBJarošov nad Nežárkou181
Štěbetáková Tereza11542:09:59:063ZAhasiči Jarošov180
Graham Allan Michael116252:10:46:610MB166
Landkamerová Jana117142:11:24:032ZBJindřichův Hradec165
Plachý Martin118242:18:13:329MAJarošov nad Nežárkou199
Stasková Jana119152:18:27:688ZBCK Schreipes178
Antonnová Romana120162:18:52:985ZBCK Schreipes189
Pucová Markéta121172:19:50:735ZBCK Schreipes179
Maxa Jakub--DMARBB Invest J. Hradec223
Novák Vojtěch--DMA273
Kovář Jan--DMA224

Krátká trať (30km) - pdf dokument (41 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (37 kB)


>