„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Bakus Tomáš 111:42:01:985MJČEZ Cyklo Team Tábor108
Šitner Jaroslav221:42:02:375MJCykloteam Jistebnice120
Vítů Josef311:42:05:657M1EUROFOAM SPORT TEAM44
Kníže David421:42:14:094M1Prodoli Racing Team33
Šeliga Jarda 531:42:23:375M1JH Cycling46
Pechek jan641:43:20:844M1Kola Bakus61
Luňáček Jakub731:43:36:704MJUNIQA JIHLAVA66
Pavlík Václav851:43:39:360M1CK RBB Invest J. Hradec36
Tybitancl Lukáš961:43:39:891M1JH Cycling54
Lepič Martin1011:43:46:672M2Prodoli Racing Team99
Novotný František1171:47:12:079M1Bikerpart.cz95
Smrčka Jan1281:47:14:657M1EUROFOAM SPORT TEAM113
Štrosmajer Radek1321:47:24:360M2Velosport Valenta100
Holub Jan1441:49:23:860MJSymbio+ Cannondale37
Souček Jiří1531:49:39:672M2Cyklo Atom109
Zvolský Roman1611:53:04:532M3KELLYS BIKERANCH TEAM4
Kukla Josef1751:53:04:891MJVelosport Valenta Scott team68
Papež Filip1791:53:04:891M1Velosport Valenta Scott team27
Bakus Petr1941:53:11:282M2107
Bubla Ladislav2021:53:20:719M3Milevsko49
Ošmera Jan2131:54:09:516M3RoNaKol Pravíkov14
Beran Pavel2251:55:01:766M2CK Přátelství89
Malý Filip2361:55:44:172M2Vojtěši Příbraz26
Vitáček Tomáš2441:56:26:407M3Deštná35
Krejčí Michal25101:56:57:672M1JH Cycling32
Kořínek Petr26111:57:05:532M1114
Křivánek Jan27121:57:06:235M1Regent JH59
Širhal Luká28131:57:38:672M1JH Cycling45
Raba Tomáš2951:57:51:047M3Prodoli Racing Team25
Janu Ladislav30141:58:21:672M1Cykloklub Chýnov80
Šiler Jiří31151:59:19:922M1OKTE40
Kresta Jan3272:00:17:016M2121
Novák Michal3382:00:18:000M2KKMC75
Lukš David3462:01:22:016MJCyklo Atom cycling team Písek43
Soukup Jirí3592:01:33:985M2UDH Číměř60
Kubíček Tomáą36102:01:51:766M2Brno6
Šmíd Pavel37112:01:53:922M2Vojtěši Příbraz101
Chochole Věroslav3862:02:03:422M3Jindřichův Hradec31
Bartáček Jaroslav39162:02:03:782M1Cykloklub Chýnov82
Hromádka Vít40122:02:04:875M2Linde M.H.22
Kratochvíl Martin41132:02:06:563M2Cykloklub Chýnov78
Prouza Petr42172:02:18:563M1Antonka122
Obšil Tomáš43182:02:40:875M1CT SaunaBar Horní Cerekev53
Grünn Jan44192:03:34:079M1RBB Invest J.Hradec64
Holoubek Jan4572:04:59:782M3MTB Nová Včelnice21
Skoták Miroslav4682:05:11:313M3CykloHobby Rynárec9
Fogl David47202:05:38:625M1Studená57
Fric František4892:06:12:547M3Prodoli Racing Team42
Suč Ivan49212:06:12:797M1restaurace Černej Ptak39
Hurych Jan50142:06:33:329M2Nilfisk pro Cycling23
Pechek Vladimír51102:06:38:500M3vlasenice65
Pokorný Jiří52112:07:43:141M3J. Hradec98
Příplata Zdeněk53152:07:56:907M2Kotnov Tábor106
Tušomová Michaela5412:08:16:579Z2CBC Team96
Průcha Josef55162:08:17:141M2CBC Team97
Bílek Michal56222:09:04:875M1Uličník62
Dušek Jaroslav57232:10:02:266M1Jindřichův Hradec 58
Študlar Petr 58172:10:03:594M2CB16
Kiss Petr59242:10:05:235M1Jindřichův Hradec112
Vaněk Petr60182:10:05:704M2Jindřichův Hradec115
Čábelka Martin61192:10:15:063M2Tchabi - tour77
Kořínek Pavel62202:10:23:500M2PK sport111
Lintner Pavel63212:11:28:516M2G. Benedikt Švec cyklo team Želeč48
Šetka Jiří64122:11:36:079M3Vojtěši Příbraz103
Kučera Ondřej65222:11:42:329M2STS Chvojkovice-Brod69
Novák Petr66232:11:53:235M2KKMC76
Nováková Nikola6712:12:10:063ZJCykloteam Jistebnice119
Seno Martin68252:15:12:204M1Club Jebáků psů12
Holý Ladislav69242:15:16:907M2CT Božejov94
Beneš Jaroslav70132:15:24:360M3Jindřichův Hradec30
Sikora Ivan71262:16:58:360M1OKTE41
Macková Pavlína7222:17:02:375ZJCykloklub Chýnov28
Šmíd Radim73272:17:29:110M1Vojtěši Příbraz102
Grošek Filip74282:18:14:172M1SVS Otín84
Novotná Helena7512:18:40:141Z1SOS J. Hradec47
Rataj Petr76292:18:46:704M1Fitness Bikers Team Nuzbely83
Běhal Pavel77252:20:30:094M2MTB Javořice 8
Ebertová Linda7822:21:11:735Z2Cykloklub Chýnov81
Vejvar Pavel79262:21:23:891M2Okrouhlá Radouň56
Grošek Libor80272:21:55:360M2SVS Otín85
Grammetbauer Milan81142:23:18:829M3Loučovice24
Hanzal Richard 82302:23:29:750M1RegentJH52
Hrubec Tomáš83282:23:40:235M2Nová Včelnice5
Mikula Jan84292:24:03:657M2Nová Včelnice11
Kaňka Jan85302:24:29:797M2Klenovská hájovna20
Míková Míša8622:25:49:594Z1BIKE SPORT JOMA63
Tichý Jan87312:25:55:500M2Chlebíčky Letná87
Čejna Karel87312:25:55:500M1ŽIŽKOF BIKE88
Máca Milan89322:27:01:360M2Veldhoven7
Smitka Libor90332:27:21:766M2Turovec79
Kolář Milan91152:28:14:797M3KOLA Bakus38
Kubíček Lukáš92322:29:31:938M1Brno116
Šimánek Jan93342:29:46:063M2Počátky104
Kuchyňka Ivan94352:30:13:000M2Malíkov Smiling Bikers86
Dohnal Ondřej95332:30:35:547M1117
Bárta Jan 96342:30:51:704M1CB19
Kostka Roman97362:31:34:344M2Rájec u Karlových Varů15
Kotěra Petr98372:35:44:860M2Havlíčkův Brod50
Zemek Viktor 99382:37:02:532M2CB17
Lojdová Lenka10032:38:53:282Z2Dačice29
Písař Petr101352:41:38:375M1Polště55
Zvolánek David102362:44:21:188M1Havlíčkův Brod51
Dohnal Stanislav103162:47:36:579M3118
Bureš Petr104392:49:32:000M2J. Hradec67
Kořínková Marie10542:50:25:219Z2PK sport110
Králík Jan106372:51:52:516M1Praha34
Žák Michal107383:03:27:469M1Fitness Bikers team Nuzbely91
Fullsack Vlastimil108393:13:43:844M1Jarošov nad Nežárkou90
Lapková Lenka10953:30:00:844Z22
Karkulín Jiří110173:30:00:944M3Stará garda Deštná3
Brož Michal--DM1Antonka123
Pivec Vlastislav --DM2BS Joma Jindřichův Hradec92
Lapáček Václav--DM2Libkova voda18
Jirsová Olga--DZ2Kamenice nad Lipou93
Petrů Michal--DM2Kotnov Tábor105
Přech Pavel--DM3124
Lapáček Václav--DM2Libkova Voda125

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Běhula Martin110:57:42:297M2PUNK TÝM314
Hyšpler Robin210:57:42:313M1Prodoli Racing Team178
Heřmánek Jan310:59:28:485MJJH Cycling203
Jirsa Miloš420:59:31:375MJKamenice nad Lipou298
Filip Tomáš520:59:34:766M2Cycling Academy Tábor205
Měchura Roman630:59:41:531M2PUNK TÝM315
Bušek Lukáš720:59:43:406M1CBC TEAM166
Kovařík Luboš840:59:44:188M2Cycling Academy Tábor204
Papež Stanislav910:59:47:672M3Kamenice nad Lipou185
Horký Miroslav1050:59:50:453M2ŽĎÁR200
Šíp David1130:59:50:844M1Radenín254
Měchura Jiří1260:59:50:860M2PUNK TÝM313
Michnica Martin1341:02:17:641M1EUROFOAM SPORT TEAM246
Labudík Roman1451:02:18:125M1Statek pod Javořicí176
Hoffmann František1571:02:18:953M2Kardašova Řečice227
Novák Vladimír1681:02:19:422M2GS cyklo team Jistebnice247
Šafařík Petr1791:02:37:235M2GS cyklo team Jistebnice195
Švihálková Tereza1811:02:40:391ZJKC Kooperativa301
Matoušek David19101:02:41:391M2255
Janků Karel2021:02:51:281M3250
Vaněk Tomáš2131:04:16:328MJTCV J. Hradec283
Krejča Zdeněk 22111:04:24:828M2Cycling Team Vodná170
Rozev Filip23121:05:14:375M2G.Benedikt Svec cykloteam Zelec191
Kašpar Pavel2461:05:22:953M1Jindřichův Hradec196
Marek Jan2541:06:02:641MJVelosport Valenta317
Homolka Libor 25131:06:02:641M2CK RBB Invest J.Hradec220
Obšil Petr2731:06:09:781M3Statek pod Javořicí213
Přibyl Pavel2851:06:22:953MJMTB Vlčetínec168
Steinhauser Ludvík2941:06:27:875M3Strmilov241
pechek Petr3051:06:32:141M3vlasenice233
Nevšímal Jan31141:06:34:922M2HC Litvínov206
Znamenaný Zdeněk3271:06:48:266M1Veselí nad Lužnicí152
Macek Ondřej3361:06:54:719MJCykloklub Chýnov179
Čejková Šárka3421:06:55:266ZJEUROFOAM SPORT TEAM208
Hájek Aleš35151:07:02:563M2JH Cycling224
Staněk Zdeněk3661:07:25:453M3Nová Včelnice197
Pihávek František3771:08:02:578M3Žirovnice 192
Ouhel Jan38161:08:02:969M2Lovětin211
Hazová Michaela3931:08:20:406ZJKH TOUR BULLS CYCLING TEAM245
Fous Jan4011:08:20:891M4Pivnice KUFR J. Hradec249
Šťastný Radek41171:08:29:422M2Pavlov253
Kučera Tomáš4281:09:12:610M1Česká Olešná187
Pavlík Martin4371:10:28:250MJCK RBB Invest J. Hradec297
Kubů Roman44181:10:30:203M2GS Cyklo TEAM Jistebnice248
Pivcová Bohunka4511:10:32:016Z2Kardašova Řečice177
Malý Jiří4681:10:38:828M3Nová Včelnice214
Šafaříková Klára4741:10:42:828ZJGS cyklo team Jistebnice194
Dvořáček Roman48191:11:53:625M2Banner231
Osadčí Pavel4991:12:24:328M3Galaxy Cyklošvec207
Přibyl Pavel50201:13:39:219M2MTB Vlčetínec164
Obšilová Lucie5111:13:53:391Z1Statek pod Javořicí175
Tůmová Jana5221:14:11:766Z2Kunžak235
Tischler Luděk5391:14:13:781M1TCV J. Hradec234
Račák Aleš5391:14:13:781M1Raci 2239
Andrle Jaromír55211:14:23:328M2Česká Olešná186
Kalinová Michaela5521:14:23:328Z1Kardašova Řečice243
Smíšek Bohumil5721:14:30:422M4318
Smolík Petr58221:15:13:188M2Banner230
Trkal Karel58221:15:13:188M2Banner229
Míchal st. Jiří6031:15:13:563M4Jarošov nad Nežárkou167
Zabloudil Zdeněk61241:15:32:719M2J. Hradec169
Bureš Radek62251:16:09:031M2309
Ledecký Filip6381:16:29:203MJ319
Hrubcová Dana6431:16:45:219Z2Nová Včelnice158
Trepková Eva6541:16:53:797Z2Zasebe209
Tomašková Zuzana6651:17:08:156Z2Horní Dolní279
Rodová Libuše6731:17:09:656Z1Jarošov nad Nežárkou240
Kubát Jiří68261:17:13:219M2289
Hlásková Vladimíra6911:17:13:750Z3Zvěrotice201
Beranová Jana7061:17:21:735Z2SOS JH284
Michna Jiří71111:17:23:094M1Sýkora251
Tučková Aranka7251:17:23:735ZJKamenice nad Lipou199
Votápek Petr72271:17:23:735M2Kamenice nad Lipou198
Nosek Jan74121:17:55:000M1BRNO316
Ráftl Karel75281:18:48:485M2Lovětín218
Šalanda Marek76291:18:49:719M2242
Nováková Vendula7771:18:56:922Z2SK HZS J. Hradec238
Mikš Petr7841:19:10:156M4274
Štoidl Jakub79131:19:34:422M1Jindřichův Hradec174
Kubaláková Hana8081:19:35:391Z2Jarošov nad Nežárkou193
Častová Vendula8161:19:48:453ZJPen. Černý Pták303
Časta Rostislav82301:19:49:500M2Pen. Černý Pták302
Pucandlová Miroslava8341:20:03:735Z1Kamenice nad Lipou171
Hartová Andrea8491:20:04:250Z20228
Král Adam85141:20:15:063M1Pen. Černý Pták304
Vašíček Patrik86151:20:35:453M1310
Kopačka Ivan87311:21:09:719M2Jindřichův Hradec307
Polášek Jan8851:21:53:266M4Bike Sport Joma JH151
Vichr Josef89101:21:57:328M30325
Michálek Zdeněk90321:22:04:406M2SKI ČIHADLO278
Ondřej Miroslav9161:22:31:891M40165
Šimon Vojta9291:22:52:563MJ286
Skálová Marcela 93101:23:14:031Z2Kamenice nad Lipou223
Meissel Daniel94101:23:42:969MJNová Včelnice219
Ošmerová Zdeňka9521:23:43:813Z3RoNaKol Pravíkov225
Koudelka Jan96111:23:58:172MJ308
Neumann Zdeněk 9771:24:25:078M4Jarošov nad Nežárkou157
Štikar Jan98161:26:07:250M1Nová Včelnice216
Soukupová Petra9951:26:08:110Z1Nová Včelnice181
Soukup Roman99171:26:08:110M1Nová Včelnice180
Havlík Milan101111:27:05:688M3Stará garda Deštná305
Simandlová Jana102111:28:46:813Z2Broučkov172
Kubíček Vladimír103121:28:47:391M3Sokol Lhota232
Málek Josef104331:30:00:735M2273
Bindrová Alena105121:30:38:672Z2Jarošov nad Nežárkou226
Janura Tomáš106341:30:40:547M2296
Grošková Radka107131:30:51:610Z2SVS Otín275
Nejedlý Josef108131:31:05:875M3FRUKO team320
Vágnerová Nela10971:32:32:219ZJJarošov nad Nežárkou210
Vágner David110181:32:32:860M1Jarošov nad Nežárkou212
Tischler Luděk111141:32:45:828M3TCU J. Hradec287
Turčianský Jiří11281:32:59:719M4Týn nad Vltavou160
Bendová Petra11361:33:38:281Z10222
Kopečková Soňa11471:35:07:610Z1306
Bučan Pavel115351:36:12:110M2252
Dubšík Jan116121:36:14:844MJMTB Nová Včelnice190
Králíková Irena11781:37:33:969Z1Praha184
Langrová Hana11831:37:55:438Z3Týn nad Vltavou161
Vetýšková Lenka11991:38:22:375Z1Zdešov202
Melounová Edita120101:38:41:531Z1JH cycling244
Meloun Petr12191:38:42:031M4Jihočeský215
Dubšík Karel122151:38:43:297M3MTB Nová Včelnice188
Podlahová Darina123111:39:54:500Z1Lovětín217
Štěbetáková Tereza124121:41:28:047Z1285
Štěbetáková Jana125131:41:29:250Z1282
Sehnal Vladislav126191:42:04:110M1STS Rudá Hvězda153
Husár Marcel127361:42:12:985M2Horní Žďár154
Nosková Kateřina128141:42:13:672Z1Brno237
Füllsacková Alena12941:42:21:422Z3Jarošov nad Nežárkou236
Adamcová Jana13051:43:00:547Z3Sokol Hlubočepy156
Bracháček Ivan131161:43:03:344M3Suchdol nad Lužnicí155
Dubšíková Zuzana13261:43:39:750Z3MTB Nová Včelnice189
Kořínková Jana133151:43:49:485Z1KLAY RACING312
Bína Vojtěch133201:43:49:485M1KLAY RACING311
Nováková Kristýnka13581:43:51:313ZJCyklo Hobby Rynárec183
Novák Jiří136371:43:52:297M2Cyklo Hobby Rynárec182
Šívr Matěj137131:46:48:031MJSKI ČIHADLO277
Šívr Jiří137381:46:48:031M2SKI ČIHADLO276
Maupicová Jana13971:48:05:313Z3Jindřichův Hradec162
Šlechtický Jiří139391:48:05:313M2Jindřichův Hradec163
Žáková Michaela141142:06:05:500Z2Kardašova Řečice300
Žák Matěj142142:06:05:766MJKardašova Řečice299
Petrů Tomáš143152:18:24:985MJ281
Zíková Petra143152:18:24:985Z2280
Michalko Vojta145162:33:08:406MJ292
Michalková Kamila14692:33:10:641ZJ293
Šteflíček Ondřej147172:33:13:781MJ291
Šteflíčková Květa148162:34:32:781Z1294
Šteflíček Jiří149402:34:35:938M2295
Šteflíček Daniel150182:34:36:360MJ290
Tischlerová Anna--DZ1TCU J. Hradec288

Krátká trať (30km) - pdf dokument (239 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (236 kB)


>