„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Reich Michal111:48:06:844M219
Máca Kamil221:51:50:766M2Uniqua ALK Jihlava22
Reintinger Petr311:51:58:578M3Tábor29
Kasper David411:53:07:281M1CT J. Hradec59
Běhal Jan531:53:07:547M2Telč9
Veselý Tomáš621:53:09:063M1CT Saunabar H. Cerekev20
Beneš Václav721:53:18:656M3UNIQUA ALK Jihlava57
Trkola Libor831:53:27:547M3Eurofoam sportteam12
Štědrý Adam941:57:19:203M2Nord Blanc50
Pivec Vlastislav1041:58:08:500M3PRODOLI53
Recman Jan1151:58:49:031M2SPSVD Jistebnice34
Zumr Jiří1262:00:03:797M2Extrem team Vystrkov31
Grabmuler Ivo1352:00:48:094M3B+H České Budějovice36
Beneš Martin1472:00:50:906M2Kola BSP Planá n. Luž51
Přech Pavel1562:01:09:391M3Velosport Valenta52
Spurný František1612:03:19:438M4BS JOMA J. Hradec15
Kršek Ivan1772:03:39:047M3Praha8
Kubičko Petr1882:04:22:797M337
Šohaj Jakub1932:06:14:672M1Velosport Valenta Team11
Pála Jiří2042:06:16:672M1B.S. JOMA J. Hradec1
Šmíd Pavel2192:06:43:235M3Bikesport JOMA33
Šetka Jiří22102:06:49:610M3Bikesport JOMA32
Bauer Michal23112:10:33:328M3Cyklo Galík56
Jelínek Petr2482:12:40:422M2J&J Bros Jihlava17
Příplata Zdeňek2592:13:56:110M2Barum Tábor30
Vacek Jiří26122:15:04:985M3Cyklohoby Rynárec26
Bejda Vojtěch2752:15:57:422M1Motokros Klub Nová Bystřice62
Kříž Milan28132:16:13:344M3J. Hradec24
Kořínek Radek29102:16:25:360M221
Váňa Jan3062:16:50:625M1Cyklohoby Rynárec28
Malý Filip31112:16:51:906M2Kostelní Radouň35
Můlová Michaela3212:16:53:969Z1ČS MTB II18
Jelínek Jakub33122:18:30:828M2J&J Bros Jihlava16
Kadlecová Veronika3412:20:38:828Z2UNIQUA ALK Jihlava25
Kašpárek Miloš35132:21:47:156M247
Ptáčník Václav36142:22:13:844M339
Kuchyňka Ivan37152:22:48:719M338
Kasper Milan38162:23:37:594M3CT J. Hradec58
Mácová Lada3912:23:45:313Z3RBB Invest J. Hradec14
Holič Aleš40172:23:45:516M323
Bureš Jiří41182:24:13:063M3Strmilov4
Míková Michaela4222:24:18:875Z2J. Hradec5
Dvořák Filip43142:24:37:391M245
Nosková Alena4422:24:43:844Z1Hodice10
Zátopek Vladimír45152:25:40:125M255
Košťál Zdeňek46192:27:22:641M340
Pala st. Jiří4722:29:00:453M4JOMA J. Hradec3
Kabriel Václav48162:29:09:953M2Pardubice7
Houška Petr49172:36:26:453M248
Houška Ondřej5072:36:27:344M149
Vácha Pavel51182:36:28:750M2RBB Invest J. Hradec13
Šmíd Jakub52192:37:44:422M254
Ayrer Stanislav53202:42:33:344M343
Pech Vladimír5432:46:14:047M4kamenice nad lipou2
Váňa Zdeněk55212:48:55:672M3Cyklohoby Rynárec27
Dytrich Adam5682:53:42:938M146
Špingl Jan57203:01:16:344M241
Koranda Miloslav58223:01:17:344M342
Straková Martina5923:38:21Z3Cykloteam J. Hradec60
Straka Luboš60233:38:22M3Cykloteam J. Hradec61
Jelínek Pavel009:59:59M244

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Grabmüllerová Šárka111:06:08:188Z3B+H Č. Budějovice145
Neubauer Jaromír211:06:08:375M3Pila Neubauer151
Hron Bohuslav321:08:10:625M3167
Všohájek Jirka411:08:20:125M2Studená109
Polá?ek Jan 531:08:55:500M4Bike klub Joma J.Hradec101
Vlnas Pavel 621:09:34:313M2Jindřichův Hradec104
Fuxová Eva711:09:38:172Z1CKK Znojmo169
Fitl Martin811:09:41:250M1127
Staněk Zdeňek941:09:44:469M3123
Lehejček Michal1021:09:47:250M1155
Procházka Michal1131:09:57:938M2125
Růžička Zdeněk1241:10:32:688M2.108
Jordánová Michaela1321:10:36:672Z1CK Kučera168
Meloun Martin1451:11:20:094M2159
Ayrer Ladislav1551:12:13:016M3Kostelní Radouň154
Dubský Honza1661:14:15:234M2Studená112
Kodysová Jana1711:14:33:000Z2Hodice128
Trkal Karel1861:15:25:922M3141
Petrů Jiří1971:15:27:594M3133
Růžičková Zuzana2021:15:47:234Z2Jindřichův Hradec105
Kubů Martin2131:15:51:172M1147
Bouchnerová Jana2231:16:00:422Z1Řásná114
Matoušek Martin2381:16:09:734M3124
Kos Jiří2471:16:32:188M2160
Andrle Jaromír2591:16:37:391M3J. Hradec136
Fencl Pavel26101:16:54:109M3Jarošov153
Zudová Michaela2731:16:54:266Z2144
Petrů Radek2841:17:16:031M1131
Krátká Gábina2941:17:55:656Z1166
Fittl František30111:18:03:844M3126
Beran Míla3111:19:06:141M4HC Radouň158
Petrů jr. Jiří3281:20:33:531M2132
Neumann Zdeňek3321:20:42:750M4140
Mikš Petr3431:20:46:219M4150
Krátká Šárka3521:20:47:297Z3Jarošovská hospa165
Krejčíř Roman36121:20:49:469M3119
Růžičková Alena3731:21:06:828Z3157
Pucandl Kamil 3891:21:24:000M2Kamenice nad Lipou106
Čechová Jana3941:22:06:563Z3Stonařov103
Smetana Jakub4051:22:42:563M1Eurofoam 135
Míchal Jiří4141:22:59:109M4Jarošov nad Nežárkou102
Všohájek Honza42101:23:06:422M2Studená110
Valková Veronika4351:24:51:844Z1156
Talknerová Monika4451:24:53:250Z3118
Váňová Matina4561:27:45:656Z1Cyklohoby Rynárec129
Miščiková Jana4641:29:51:953Z2142
Šenold Pavel47131:29:55:891M3149
Míchal Rudolf48141:31:10:250M3122
Dvořáková Vlaďka4961:34:00:469Z3146
Pechková Barbora5071:34:10:938Z3138
Vodička Lukáš5161:34:24:734M1143
Rakušan Michal5271:36:39:219M14M161
Kubičková Ivana5381:37:05:141Z3148
Petrů Milada5491:38:18:688Z3130
Pucandlová Miroslava 5551:42:54:203Z2Kamenice nad Lipou107
Dolečková Zdeňka56101:43:19:922Z3121
Straka Lubomír57111:50:02:000M2139
Füllsack Sláva58141:50:04:938M3137
Fülsacková Alena59111:50:52:375Z3172
Rakušanová Martina60121:54:20:344Z34M162
Dvořák Antonín6161:55:06:766M4152
Doleček Leoš62151:55:15:656M3120
Špaček Vlastimil6372:01:42:922M4134
Doležal Milan6482:05:12:000M1115
Plachý Josef6582:24:37:250M4117
Plachá Vlasta6612:24:49:609Z4116
Rakušan Matyáš6792:30:47:797M14M164
Doležal Pavel68102:30:53:984M1170
Doležal Milan69162:31:47:891M3171
Rakušan Milan70172:31:48:156M34M163

Krátká trať (30km) - pdf dokument (54 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (54 kB)


>