„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Hric Pavel1101:44:40M2Počátky5
Máca Kamil2201:48:17M2Jihlava10
Pangrác Jaromír ml.3301:48:46M2Pelhřimov31
Svoboda Tomáš4401:50:02M2Dolní Skrýchov33
Neubauer Marek5501:50:05M2České Budějovice4
Kaněra Miroslav6601:50:10M2Mladé Bříště37
Štrosmajer Radek7701:50:12M2Pelhřimov29
Homolka Libor8801:50:55M2Nová Včelnice41
Marek Lukáš9101:54:20M1Počátky8
Trkola Libor10101:54:22M3Počátky6
Pivec Vlastislav11901:55:50M2Kardašova Řečice43
Neubauer Jan12201:55:52M3České Budějovice3
Jelínek Jakub131001:57:02M2Jihlava1
Jelínek Petr141101:57:16M2Jindřichův Hradec48
Spurný František15101:59:33M4Jindřichův Hradec23
Míchal Lukáš161201:59:48M2Nová Včelnice35
Šeliga Jaroslav171301:59:50M2Blažejov49
Vácha Pavel181401:59:56M2Jindřichův Hradec21
Šohaj Jakub19202:03:05M1Počátky7
Přech Pavel20302:03:25M3Pelhřimov32
Chval Petr21402:04:20M3Tábor27
Hrádek Martin221502:04:48M2Proseč14
Šabatka Miloš23502:07:31M3Český Rudolec46
Kubičko Petr24602:08:12M3Jindřichův Hradec15
Klhůfek Martin251602:09:20M2Jindřichův Hradec28
Šrot Radek26202:10:57M4Český Krumlov45
Dvořák Petr271702:11:22M2Kunžak53
Honzl Karel281802:13:10M2Humpolec25
Tutter Filip291902:13:22M2Jarošov n. Než.30
Míková Míša30102:13:31Z2Jindřichův Hradec18
Parkán Jiří31702:13:43M3Jindřichův Hradec9
Bubeníková Mirka32202:14:40Z2Jindřichův Hradec20
Rozkovec Martin332002:14:42M2Mladé Bříště38
Koten Jiří342102:17:06M2Humpolec26
Šmíd Jakub352202:17:48M2Kunžak51
Zátopek Vladimír362302:17:50M2Kunžak52
Holický Tomáš37302:19:06M1Jindřichův Hradec24
Dvořák Filip382402:20:40M2Popovičky16
Zíková Petra39302:20:42Z2Jindřichův Hradec36
Kuchyňka Ivan40802:21:00M3Jindřichův Hradec44
Pech Vladimír41302:21:03M4Kamenice13
Bureš Jiří42902:21:54M3Strmilov42
Mácová Lada43102:22:10Z3Jindřichův Hradec17
Albrecht Vojtěch442502:24:55M2Kačlehy50
Jiříková Marta45402:26:22Z2Jindřichův Hradec19
Jílek Ivo461002:26:25M3Jindřichův Hradec47
Kabriel Martin472602:28:46M2Praha40
Kabriel Václav482702:32:27M2Pardubice39
Haisová Iveta49202:36:20Z3Kaplice12
Hais Marek501102:36:20M3Kaplice11
Procházka Petr51402:48:50M4Praha34
Jelínek Pavel522803:00:30M2Jihlava2
Mach Martin532900:00:00M2Jindřichův Hradec22
Matoušek Petr543000:00:00M2Kunžak54

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Vacík Petr1101:06:07M1Kamenice n. Lip.71
Pala Jiří2201:08:18M1Jindřichův Hradec80
Meloun Martin3101:09:08M2Jindřichův Hradec92
Pangrác Jaromír4101:10:04M4Pelhřimov93
Polášek Jan5201:10:10M4Jindřichův Hradec72
Beran Miloslav6301:10:42M4Kostelní Radouň102
Pala Jiří st.7401:16:02M4Jindřichův Hradec79
Míka Lukáš8201:18:05M2Jindřichův Hradec91
Holický Jiří9101:18:27M3Jindřichův Hradec78
Růžičková Zuzana10101:18:30Z2Jarošov n. Než89
Čechová Jana11101:18:44Z1Stonařov69
Dvořák Ladislav12301:19:02M2Kunžak101
Klimek Martin13401:19:16M2Jindřichův Hradec82
Malý Filip14501:19:20M2Kostelní Radouň106
Kůrková Marcela15201:20:10Z2Jindřichův Hradec75
Palaugari Jan16201:20:14M3Otín97
Fittl Martin17301:20:54M1Jindřichův Hradec76
Fittl František18301:20:56M3Jindřichův Hradec77
Kubičková Ivana19101:21:30Z3Jindřichův Hradec73
Parkanová Romana20301:21:32Z2Jindřichův Hradec63
Mikš Petr21501:21:44M4Jarošov n. Než61
Krátký Milan22601:22:20M4Jarošov n. Než84
Meloun Petr23701:23:55M4Jindřichův Hradec70
Trkal Karel24401:24:51M3Jarošov n. Než100
Füllsack Vítězslav25801:26:39M4Jarošov n. Než103
Neumann Zdeněk26901:27:51M4Jarošov n. Než94
Korandová Jitka27201:30:18Z3Jindřichův Hradec96
Míchal Jiří281001:30:20M4Jarošov n. Než74
Vlková Iva29201:31:15Z1Jarošov n. Než83
Landovská Petra30301:32:57Z1Jarošov n. Než88
Kasper Milan a Kristýna31101:34:02tandemJindřichův Hradec95
Neuman Ladislav32601:34:15M2Jindřichův Hradec81
Míková Věra33301:34:18Z3Jindřichův Hradec90
Blažek Zdeněk341101:36:30M4Jindřichův Hradec105
Šenolt Pavel35501:36:33M3Jarošov n. Než85
Rychtecký Zdeněk361201:42:24M4Nová Včelnice64
Hrbek Josef37701:47:20M2Jindřichův Hradec99
Rakušanová Martina38401:47:22Z2Jarošov n. Než66
Dolečková Zdena39401:47:29Z3Jarošov n. Než65
Hrbková Romana40501:47:32Z2Jindřichův Hradec98
Špaček Milan411301:50:32M4Jarošov n. Než104
Rakušan Michal42401:53:58M1Jarošov n. Než67
Rakušan Milan43601:54:15M3Jarošov n. Než68
Fiala Lukáš44502:03:50M1Praha62
Klíma Filip45702:09:40M3Dolní Pěna86
Klímová Dana46502:09:41Z3Dolní Pěna87

Krátká trať (30km) - pdf dokument (21 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (23 kB)


>