„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Bartoň Pavel111:49:33:421MBEUROFOAM SPORT TEAM26
Fiedler David221:52:24:734MBUNIQA ALK JIhlava44
Veselý Tomáš311:52:24:984MAUNIQA ALK Jihlava33
Běhal Jan431:53:01:500MBEUROFOAM SPORT TEAM25
Cibulka Ondřej521:53:22:500MAKOUKLAS TEAM56
Reich Michal611:54:27:875MCUNIQA ALK Jihlava34
Máca Kamil741:54:31:390MBUNIQA ALK Jihlava45
Šikl Petr851:56:01:906MBKOUKLAS Team57
Beneš Jiří921:56:03:156MC67
Trkola Libor1031:59:00:453MCEUROFOAM SPORT TEAM54
Andrle David1131:59:07:421MACT SAUNABAR H.C.35
Mitas Lukáš1242:00:18:640MARBB invest Jindřichův Hradec4
Indra Jaroslav1342:04:42:718MCDATALUSK Jihlava36
Beran Pavel1462:05:42:765MBCK Jindřicháč (JH)13
Vacek Jiří1552:06:24:046MCCYKLOHOBY RYNÁREC47
Svoboda Tomáš1672:06:38:562MBVELO - Dvořák69
Šohaj Ondřej1782:08:23:984MBEUROFOAM SPORT TEAM55
Neubauer Jan1812:08:33:812MDKouklas Team2
Pivec Vlastislav1962:08:34:640MCProdoli Kard. Řečice43
Hrdlička Josef2072:08:37:218MCProdoli racing team1
Němcová Zdeňka2112:09:09:062ZBUNIQA ALK Jihlava12
Smetana Josef2282:10:12:031MCEUROFOAM SPORT TEAM38
Kukačka Pavel2392:10:32:171MC64
Jelínek Jakub2492:10:59:078MBJ&J Brothers Jihlava28
Neubauer Marek25102:11:57:187MBKOUKLAS TEAM58
Kříž Milan26102:12:24:515MCMOTOŠIKULE40
Haselbauerová Anna2722:12:38:718ZBProdoli racing team19
Matějka Marek28112:12:55:750MB46
Mach František29122:14:11:640MBK. Řečice24
Krbová Petra3012:17:37:484ZACT SAUNABAR H. CEREKEV41
Šabatka Miloš31112:18:21:984MC63
Hais Marek32122:20:24:000MCKaplice3
Vacková Zuzana3322:21:29:265ZACT SAUNABAR H. CEREKEV48
Šohaj Jakub3452:21:30:609MAEUROFOAM SPORT TEAM53
Bauer Michal35132:22:03:843MCCykloGalík66
Krejča Zdeněk36142:22:09:093MCVodná51
Koros Standa3722:23:13:312MD32
Pavlíček Michal3862:23:14:187MA21
Votík Václav39132:23:28:328MBCyklo Jiřička10
Kašpárek Miloš40142:25:11:609MB62
Čech Milan4172:26:54:953MACT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV49
Bártů Jiří42152:27:04:531MCKardašova Řečice23
Šimonovský Martin43152:27:05:796MB30
Čáp Jiří44162:27:15:968MCCYKLO JIŘIČKA31
Bejda Vojtěch4582:27:17:609MAMOTOKROS KLUB NOVÁ BYSTŘICE70
Hůlová Michaela4632:27:24:750ZAGALAXY CYKLOŠVEC42
Nosková Alena4732:28:58:484ZBTJ Růžená MTB TEAN27
Dvořák Filip48162:29:18:171MB61
Mitas Ladislav49172:30:38:156MCMITTEAM Žirovnice39
Míková Míša5042:34:04:828ZBBike sport JOMA6
Smejkal Pepa51182:37:21:437MC37
Hrdlička Jakub52172:37:23:203MBCT Kardašova Řečice22
Lafata Miroslav53182:42:34:812MBJindřichův Hradec16
Špulák Milan54192:42:35:109MCBažantnice11
Dedera Ondřej55192:42:35:328MB60
Jelínek Pavel56202:44:29:875MB52
Pekař Jaroslav57212:44:41:796MB50
Votíková Monika 5852:45:00:734ZBVelešín9
Kabriel Václav59222:45:46:125MBDukla Pardubice8
Pech Vladimír6032:46:45:953MDKamenice nad Lipou Jírova 624 liga 2000 14
Šmíd Jakub61232:51:31:750MBKunžak68
Želásko Petr62242:54:52:984MBJarošov n. Než.17
Kuchyňka Ivan63202:57:22:750MC59
Jelínková Marta6462:57:43:046ZBJindřichův Hradec5
Paleček Jaromír65213:06:52:703MC29
Cihla Michal6693:13:12:078MA65
Čejna Karel67253:19:50:328MBHumpolec18
Steffal Vlasta68263:19:52:328MB71
Smolík Michal69273:35:22:687MBPraha7
Kornherr Franta70283:35:22:921MBPraha Žižkov20

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Sýkora Jan111:01:08:312MAČS MTB192
Hoffmann František211:01:13:875MCKardašova Řečice185
Šustr Pavel321:01:17:172MCŠVEC CYKLOTEAM SOBĚSLAV160
Dvořák Svatopluk431:01:23:047MCPelhřimov158
Podlaha Zdeněk541:03:22:969MCCK J. Hradec216
Marek Jan611:03:24:797MB224
Váňa Jan721:04:51:469MACYKLO HOBBY Rynárec188
Lízner Martin821:05:03:484MB175
Vlnas Pavel931:05:06:172MBJindřichův Hradec103
Kubů Martin1031:05:32:344MAATOMBIKE TREK TEAM151
Klhůfek Martin1141:07:09:265MB201
Meloun Martin1251:08:56:703MB217
Obšil Tomáš1341:08:57:969MASvětlá136
Nosek Jan1461:09:03:578MBDolní Cerekev121
Větrovec Vojtěch1551:09:05:750MACyklohoby Rynárec154
PEXA MARTIN1671:10:07:609MBČESKÉ BUDĚJOVICE111
Dejmek Martin1751:10:39:812MCKamenice nad Lipou132
Brychta Richard1861:11:16:734MC184
Krba Pavel1971:12:00:500MCCT Sauna Bar Horní Cerekev164
Polášek Jan2011:12:06:578MDBike klub Joma J.Hradec101
Svoboda Lukáš2161:12:10:984MACYKLO HOBY RYNÁREC190
Erben Filip2271:12:56:062MAJindřichův Hradec122
Hamr Jiří 2381:12:58:484MBTJ Notor Jarošov127
Dejmek Martin2481:12:59:203MAKamenice nad Lipou133
Váňa Zdeňek2581:13:02:250MCCYKLO HOBBY Rynárec189
Šrot Radek2621:13:07:531MDH.M.Sport Č. Krumlov206
Malecha Martin2791:13:10:265MA209
Kos Jiří2891:13:12:750MB213
Všohájek Jirka29101:14:44:375MBStudená137
Petrů Jiří3091:14:45:859MC143
Dvořáková Markéta3111:14:56:015ZBPRODOLI157
Větrovec Roman32101:15:02:797MCRynárec153
Rychtecký David33111:15:03:562MBVlčice183
Kolář Jan34121:15:07:625MBJ.Hradec110
Sváček David35101:15:15:765MAJindřichův Hradec123
Smetanová Petra3621:16:03:828ZBEUROFOAM sport TEAM163
Šerhakl David37111:16:06:719MCJ. Hradec138
Jeroušek Lukáš38111:16:12:375MARBB Invest129
Procházka Michal39131:16:23:969MB218
Doleček Zdeněk40121:16:44:453MAJarošov118
Fencl Marek41131:17:08:656MAJarošov 134
Pajer Miroslav42121:17:13:719MCCyklohoby Rynárec152
Matoušek Martin43131:17:16:437MCMM Kaplice174
Fiala Miloslav44141:17:19:047MCKostelní Vydří102
Trkal Karel45151:17:27:437MCTEAM BODE205
Smolík Petr46161:17:33:984MCTEAM BODE203
Hypš Jaroslav47171:17:38:406MCCyklohoby Rynárec191
Mácová Lada4811:17:45:281ZCRBB Invest207
Holič Aleš49181:17:45:859MCRBB Invest208
Mikš Petr5031:17:48:859MDJarošov117
Burda Pavel51141:18:10:547MBHumpolec130
Talkner Zdenek52191:18:20:781MC168
Míchal Jiří5341:18:30:515MDJarošov nad Nežárkou104
Malecha Radovan54201:18:39:469MC210
Neumann Zdeněk5551:18:45:109MDJarošov204
Mach Karel56211:19:33:078MCKardašova Řečice156
Běhal Pavel57221:19:38:953MCJ. Hradec112
Všohájek Jan58151:19:40:437MBnon-proffesional bike team116
Burdová Hana5931:19:47:562ZBHumpolec131
Špingl Jan60161:19:59:156MB199
Pucandl Kamil61171:20:22:031MBKamenice nad Lipou106
Rohlíček Jan62181:21:29:406MB159
Váňová Martina6311:21:53:094ZACyklohoby Rynárec187
Vacková Veronika6421:21:54:515ZACYKLOHOBY Rynárec176
Šimek Jan65191:22:17:140MB215
Keslerová Zuzana6641:22:18:234ZB211
Cepáková Hana6751:22:20:531ZB212
Míka Lukáš68201:23:21:515MB166
Děkan Petr69211:23:35:172MBTeam BODE202
Lehejček Michal70141:23:45:047MA200
Smetana Jakub71151:23:50:140MAEUROFOAM SPORT TEAM162
Leixner Luboš72221:23:55:312MBTJ Notor Jarošov125
Hronek Luboš73231:23:57:140MBTJ Růžená MTB TEAM186
Hladík Martin74161:24:07:969MA196
Rychtecký Zdeněk7561:25:20:140MDN. Včelnice182
Vlková Iva7631:25:52:953ZA177
Nesrovnalová Iveta7761:25:53:187ZB173
Markes Jiří78241:25:53:469MB178
Tůmová Jana7921:26:47:828ZC214
Bindrová Alena8031:28:19:390ZCJarošov nad Nežárkou135
Talknerová Monika8141:29:27:031ZC167
Mynářová Petra8271:30:52:219ZBJarošov nad Nežárkou114
Houška Petr83251:30:59:578MBKamenice nad Lipou115
Sárköziová Luci8481:31:02:406ZBOlomouc113
Němec Radek85261:32:29:953MBKENNY155
Bindr Petr86271:32:54:281MB219
Vodička Lukáš87171:32:55:328MA223
Šteflíček Martin88281:33:58:250MBJ. Hradec139
Pucandlová Miroslava 8991:34:37:734ZBKamenice nad Lipou107
Dvořáková Vlaďka9051:34:55:406ZC150
Koranda Jakub91181:38:47:031MA198
Koranda Miloslav92231:38:48:406MC197
Račák Aleš93291:39:10:078MB149
Lukš David94191:39:58:719MACKR Kostelní Radouň126
Lukš Václav9571:40:09:687MDCKR Kostelní Radouň124
Fučíková Iva9661:40:09:937ZC180
Jirka Jan9781:40:37:765MD181
Rakušanová Martina9871:40:42:469ZCJarošov n. Než.109
Dolečková Zdeňka9981:42:00:906ZCJarošov120
Füllsacková Alena10091:42:12:984ZC161
Vaš Jan101201:43:50:890MA148
Fanta Jan10291:43:53:281MD170
Veselá Eva103101:44:07:859ZC172
Fantová Jindra10411:46:48:109ZD171
Míková Věra105111:47:48:031ZC165
Sýkorová Hana10621:51:41:703ZD193
Gonos Ivo107101:52:08:969MD194
Krejčíř Roman108111:55:25:844MD169
Doleček Leoš109241:58:45:469MCJarošov119
Šteflíček Martin110212:06:06:734MAJ. Hradec140
Pařízková Kateřina111102:06:38:640ZB145
Petrů Jiří112302:06:38:937MB144
Pala Jiří113122:14:16:609MDCK JOMA J. Hradec147
Landkamerová Hana11432:15:24:156ZDJ. Hradec142
Šteflíčková Jaroslava11542:15:24:469ZDJ. Hradec141
Rodová Anna11652:20:43:469ZD179
Špaček Vlastimil117132:26:51:609MD146
Blažek Zdeněk118312:32:00:469MB220
Hrbek Tomáš119322:32:01:828MB222
Gregorová Lenka120112:32:11:469ZB221
Rakušan Milan--DMCJarošov n. Než.108


>