„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Cirkl Petr111:35:44:597M2Velo club CIRKL CB114
Tomeček Zdeněk211:37:29:398M1GS Cyklo Jistebnice106
Jiřička Miroslav321:37:45:279M2Cyklo Jiřička45
Lepič Martin431:38:51:158M2MotoŠikule-CITIZEN-CornyBig21
Písař Jan521:38:56:447M1MotoŠikule-CITIZEN-Perskindol25
Novotný František631:39:01:642M1BIKEPART.CZ63
Zavadil Libor741:39:39:035M2VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM131
Bambula Stanislav841:41:56:768M1ČEZ Cyklo Team Tábor19
Vítů Josef911:41:58:110MJEUROFOAM SPORT TEAM121
Smrčka Jan1051:42:15:332M1EUROFOAM SPORT TEAM92
Vítů Šimon1121:42:25:238MJUNIQUA JIHLAVA122
Vopálenský Martin1251:43:04:535M2Velosport Valenta SCOTT Team101
Pechek jan1331:45:06:746MJkola bakus51
Škvrna Karel1461:45:09:851M1ENERGYBEES100
Hohenberger Martin1561:46:52:624M2Legend bike4
Mauer Jaromír1671:47:29:394M2Velo Dvořák137
Michnica Martin1771:48:15:274M1EUROFOAM SPORT TEAM96
Pavlík Václav1841:48:19:345MJCK RBB Invest J. Hradec10
Cesnaková Milena1911:48:29:516Z1UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT113
Meloun Martin2081:48:54:945M2MotoŠikule-CITIZEN Meldy23
Bílek Jan2181:49:18:189M1Resolution team105
Mareš Michal2251:49:33:726MJkola bakus119
Němcová Zdeňka2321:49:40:013Z1UNIQUA JIHLAVA95
Ošmera Jan2411:49:58:031M3RoNaKol Pravíkov28
Skalka Pavel2591:50:07:937M287
Bubla Ladislav2621:50:23:896M3Milevsko LRT59
Blažek Zdeněk27101:51:23:083M2www.ksiltovky.cz130
Podlaha Zdeněk28111:52:49:679M2CT J. Hradec68
Šmejkal Martin29121:52:51:926M2APEX - BIKE Tábor124
Krutina Václav30131:52:53:595M2BK Nezmar34
Širhal Lukáš3191:53:15:357M1MotoŠikule-CITIZEN-CornyBig24
Průcha Josef32141:53:33:141M2CEPRO TERM99
Tománek Pavel33151:53:39:054M2Pohoda Bike Team134
Pivec Vlastislav34161:53:45:418M2CT Kardašova Řečice26
Šíma Jan35171:53:51:690M2CYKLO EXTRA CANNONDALE76
Rolnik Emil36101:53:53:655M1Šrot tým Kunžak42
Švácha Michal3761:54:39:816MJMalíkov Smiling Bikers75
Prouza Petr38111:55:00:502M1Antonka135
Fuk Pavel3871:55:00:502MJVelosport Valenta SCOTT Team93
Kolářová Anna3831:55:00:502Z1Velosport Valenta SCOTT TEAM80
Šmíd Pavel41181:57:29:483M2Vojtěši Příbraz67
Svoboda Petr Vojtěch42191:57:40:855M2Vojtěši Příbraz20
Čekal Václav43201:57:43:835M2SMILING BIKERS Malíkov60
Balík Rostislav44211:57:50:262M2CK Mladá Vožice11
Neubauer Jan4431:57:50:262M3Kouklasteam1
Raba Tomáš46221:57:53:444M2BS Joma J. Hradec129
Příplata Zdeněk47231:57:59:060M2APEX - BIKE Tábor118
Šimon Michal48241:58:00:870M2Jarošov nad Nežárkou48
Misař Jan49121:58:44:254M1Žirovnice49
Holý Ladislav50251:59:29:385M2CT Božejov126
Laszák Vladimír5141:59:31:304M3Kotnov Tábor117
Malý Filip51261:59:31:304M2Vojtěši Příbraz18
Hurych Jan53271:59:36:046M2Pepsi team50
Veselý Oldřich54281:59:56:451M2SOS J. Hradec13
Jorák Vojtěch55132:00:11:802M1112
Švec Jiří56142:00:18:915M1Studená81
Kučera Ondřej56292:00:18:915M2STS Chvojkovice-Brod69
Fric František5852:00:27:651M3PRODOLI RACING TEAM57
Velíšek Petr5982:01:04:452MJUGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT64
Pechek Vladimír6062:01:40:285M3Pechek team Vlásenice52
Hovorka Lukáš61302:01:54:107M2SMILING BIKERS Malíkov53
Spurný František6272:02:39:644M3BS JOMA J. Hradec82
Kiss Petr63152:03:07:069M1132
Jabůrek Petr6482:03:47:270M3autoj Dobřechovice61
Soldán Zdeněk65162:05:22:446M1Kostelní Radouň39
Miláček Marek65162:05:22:446M1RUMUNI Kostelní Radouň41
Fous Jan6792:05:29:030M3C.K. KNĚŽICE120
Pražma Petr68182:05:36:580M1PKJH98
Seno Martin69192:06:11:618M1Club Jebáků Psů54
Šimánek Jan70312:06:57:155M2Počátky89
Kořínek Pavel71322:07:04:393M2PK SPORT104
Chochole Věroslav72332:07:21:740M284
Pittner Jiří73102:07:35:781M3Pohoda Bike Team133
Němec Petr74342:07:49:368M2H.M. Sport plus Český Krumlov8
Novák Vladimír75352:08:42:611M2GS CYKLOTEAM JISTEBNICE107
Šetka Jiří76112:09:06:854M3Vojtěši Příbraz56
Vaněk Petr76202:09:06:854M197
Pokorný Jiří76112:09:06:854M3J. Hradec72
Beneš Jaroslav79132:09:29:568M385
Kubíček Tomáš79362:09:29:568M2Brno3
Študlar Petr81372:09:36:245M214
Ebertová Linda8112:09:36:245Z2APEX - BIKE Tábor31
Hanták Vladimír81372:09:36:245M2APEX - BIKE Tábor55
Klíma Tomáš84392:10:14:636M2STS Chvojkovice-Brod29
Váňová Martina8512:10:19:504ZJVelosport Valenta SCOTT Team91
Skoták Miroslav86142:10:23:575M3CYKLOHOBBY RYNÁREC5
Hrdlička Jakub87212:11:42:091M1CT Kardašova Řečice86
Jeroušek Lukáš8792:11:42:091MJPK SPORT102
Grammetbauer Milan89402:12:10:920M2Loučovice6
Kříž Matouš90102:12:30:654MJDC bike team12
Hypš Jaroslav91412:12:34:242M2CYKLOHOBBY RYNÁREC90
Mertlík Lubomír92422:12:42:697M2MERFY TEAM Betlém65
Lintner Pavel93432:12:46:956M2Švec Cykloteam Soběslav66
Jabůrková Olga9422:13:21:214Z2autoj Dobřechovice199
Brtnová Michaela9532:15:34:345Z2CYKLO EXTRA CANNONDALE7
Grošek Filip96112:15:56:715MJSVS Otín77
Salus Robert97222:17:09:677M1BwB32
Kovář Zdeněk98442:17:48:428M2SMILING BIKERS Malíkov58
Zemek Viktor99452:18:29:472M215
Konečný Richard100232:18:38:426M1Brno2
Grošek Libor101462:19:08:550M2SVS Otín78
Jirsová Olga10242:20:27:798Z2Kamenice nad Lipou128
Chalupa Václav103242:20:49:077M1Giant Brno sport team30
Bukovjanová Věra10452:22:18:777Z2H.M. Sport plus Český Krumlov9
Svoboda Roman105472:23:20:959M2MTB Team Nová Včelnice36
Roubal Milan106252:23:39:914M1Mailastyle108
Kolář Jan107262:24:53:078M1J. Hradec40
Kostka Roman108482:26:21:796M2Rájec u Karlových Varů27
Kóňa Ondřej109272:26:52:778M1109
Kořínek Adam110122:27:16:989MJPK SPORT103
Hirsch Marian111492:27:39:609M216
Brtna Tomáš112282:27:46:099M1Dvořiště110
Švec Jan112502:27:46:099M2Švec Cykloteam Soběslav123
Čejna Petr114292:28:26:987M1BwB33
Mikula Jan115512:30:02:662M2Nová Včelnice47
Míková Míša11642:30:12:740Z1BS Joma62
Anderlova Eva11762:30:41:787Z2Cyklosparenice Dvoriste44
Hora Jiří118522:31:48:509M2DINGÁNI94
Vlček Tomáš119302:32:46:369M1116
Munia Jan120312:33:48:739M1Velký Osek71
Krátká Gabriela12052:33:48:739Z1Jarošov nad Nežárkou70
Novák Ondra122322:35:14:539M1REGENTI83
Hanzal Richard122322:35:14:539M1REGENTI79
Figura Petr124342:35:20:920M1Brno43
Kuchyňka Ivan125532:36:36:799M2SMILING BIKERS Malíkov88
Lapáček Václav126542:39:36:730M2CT Libkova voda127
Berounský Petr127552:48:06:853M2MTB N. Včelnice37
Kubičko Petr128562:49:51:062M2SOS J. Hradec136
Mareček Lukáš129352:51:07:892M1Pajůrek TEAM46
Tomaschko Jan130362:54:15:827M1 Jarošov nad Nežárkou111
Koranda Miloslav131573:05:52:699M2STS Chvojkovice-Brod74
Koranda Jakub131133:05:52:699MJSTS Chvojkovice-Brod73
Krejčí Michal--DM1Bike Team Darebáci38
Bartoň Pavel--DM2EUROFOAM SPORT TEAM125
Lehejček Jiří--DM1Počátky-pehy35
Fošumová Michaela--DZ2KH TOUR115

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Šitner Jaroslav111:00:42:077MJGS Cyklo team Jistebnice281
Čejka Jiří211:00:42:904M2Velo Dvořák168
Dvořák Petr321:00:46:227M2velo - dvořák309
Janura Jan411:00:50:813M3239
Papež Stanislav531:00:59:861M2184
Lukš David621:01:30:047MJCKR Kostelní Radouň203
Labudík Roman711:01:35:866M1Vyškov182
Zelenka Petr821:01:36:163M3CT Kard. Řečice295
Černý Jiří931:01:38:830M3164
Matoušek David1021:01:39:220M1Mrákotín173
Filip Tomáš 1141:01:40:359M2BSP kola Planá nad Lužnicí274
Vácha Aleš1251:01:40:655M2Resolution team280
Wunsch Patrik1331:01:41:077MJCyklo Jiřička245
Kašpar Petr1461:01:41:810M2224
Vítů Josef1571:01:43:557M2304
Holoubek Jan1641:01:43:963M3MTB Nová Včelnice180
Steinhauser Ludvík1751:01:46:927M3195
Obšil Petr1881:01:52:028M2Světlá183
Vítů Jakub1941:01:52:574MJEurofoam Sportteam301
Krejča Zdeněk2091:01:54:867M2Vodná204
Šmejkal Dominik2151:03:40:667MJTábor297
Kukla Josef2261:03:44:754MJ221
Miláček Vít2231:03:44:754M1Rumuni Kostelní Radouň270
Fuk Pavel24101:03:46:767M2Počátky197
Hájek Aleš25111:03:48:592M2MotoŠikule - CITIZEN- CornyBig162
Sedláček Pavel2541:03:48:592M1231
Znamenaný Zdeněk2751:03:50:167M1Veselí nad Lužnicí161
Kovařík Luboš28121:03:53:178M2249
Spurný Jaromír29131:04:52:365M2CT Kardašova Řečice300
Trkal Karel30141:04:55:875M2209
Vlnas Pavel3161:04:57:856M1Jindřichův Hradec215
Loučný Jakub3171:04:57:856MJČastrov171
Král Martin3171:04:57:856MJ244
Tůma Jiří34151:05:03:269M2Polště285
Dvořáček Roman35161:05:04:424M2194
Šoter Ján3661:05:06:343M3Hospříz267
Pivcová Bohunka3711:05:13:035Z2165
Hrádek Martin38171:05:34:189M2Roseč228
Moravec Arnošt3971:08:35:805M3Nová Včelnice155
Kříž Milan40181:08:50:267M2Moto Šikule Alfafinance198
Fous Radek4171:09:05:601M1CK Kněžice292
Kratochvíl Jiří42191:09:09:891M2Horní Žďár312
Michna Jiří4381:09:54:009M1284
Miláčková Simona4411:09:58:252ZJRumuni Kostelní Radouň271
Nováková Nikola4521:09:58:876ZJGS Cyklo Jistebnice283
Pechek Petr46201:10:01:512M2Pechek team Vlasenice201
Hulík Jaroslav4791:11:13:772M1Jarošov nad Nežárkou313
Kubín Miroslav48101:11:14:645M1174
Rychtecký David48211:11:14:645M2243
Janurová Marie5011:11:19:216Z3238
Fencl Pavel51221:11:30:870M2226
Míchal Jiří5211:11:31:852M4153
Obšilová Lucie5311:11:39:715Z1CT SaunaBar Horní Cerekev181
Polášek Jan5421:11:49:075M4Bike sport Joma J.Hradec151
Dubšík Karel5581:12:42:739M3MTB Team Nová Včelnice179
Holický Radek56231:12:44:518M2294
Ráczová Milana5721:13:31:926Z2163
Běhal Pavel58241:13:40:070M2J. Hradec152
Tůmová Jana5831:13:40:070Z2Kunžak278
Vopálenský Denis6091:14:00:677MJVelosport Valenta Scott team277
Smolík Petr61251:14:06:746M2208
Mašát Milan6191:14:06:746M3BS Joma J. Hradec289
Maršík Dominik63101:14:08:977MJ186
Péč Jakub64111:14:10:942MJBořeťáci307
Nedbal Martin65121:14:15:139MJBořeťáci306
Nováková Kristýna6631:14:16:215ZJGS Cykloteam Jistebnice282
Novák Vojtěch67131:15:04:887MJDolní Radouň185
Kupka Jiří68111:15:12:890M1160
Opletal Marian69261:15:22:313M2CK Kovarna170
Pucandlová Miroslava7021:15:40:565Z1Kamenice nad Lipou205
Růžička Milan71271:15:55:697M2172
Smíšek Bohumil72101:16:02:389M3Kamenice nad Lipou206
Šindelář Michal72121:16:02:389M1Nová Včelnice207
Balík Jaroslav7431:16:31:265M4CK Mladá Vožice158
Kovaříková Markéta7541:16:32:326Z2250
Šoterová Petra7651:17:11:747Z2Hospříz268
Šívr Jiří77281:17:15:304M2288
Fical Štěpán78141:17:30:717MJ225
Vlková Iva 7831:17:30:717Z1Jarošov nad Nežárecká265
Kaňka Jan80291:17:32:885M2234
Kostínková Marie8161:17:38:626Z2PK sport279
Suková Alena8271:18:09:312Z2241
Jirsová Zuzana8241:18:09:312Z1242
Rychtecký Zdeněk8241:18:09:312M4157
Malý Jiří85111:18:33:383M3219
Neuman Zdeněk8651:19:02:602M4Jarošov nad Nežárkou159
Sedlák Miloslav87131:19:06:018M1Dranreb Nová Včelnice255
Steinhauserová Anna8841:19:14:801ZJ235
Smetana Dominik89151:19:26:501MJPočátky253
Marek Jan89151:19:26:501MJVelesport Valenta scott team262
Smetana Vojtěch91301:19:29:325M2Počátky252
Doleček Zdeněk92141:19:31:789M1Zelení Bareti Jarošov296
Lukš Vlastimil93311:19:57:186M2223
Beneš Jiří94171:20:14:222MJČeské Budějovice190
Vlková Dana9551:20:17:669ZJJarošov266
Beneš Jiří96321:20:37:091M2České Budějovice189
Studničková Vladimíra9781:20:47:840Z2269
Soukup Roman 98181:21:46:949MJNová Včelnice154
Bindrová Alena9991:23:13:404Z2Jarošov nad Nežárkou220
Miláčková Alena100101:23:16:275Z2Kostelní Radouň169
Kolář Vladislav101121:24:16:585M3211
Miláček Roman102331:24:21:436M2Kostelní Radouň202
Jiroch Tomáš103151:24:28:644M1Floor bitch254
Janoušková Iva104111:24:45:398Z2210
Růžičková Alena105121:24:46:475Z2200
Straka Rostislav106341:25:03:073M2Dolní Radouň260
Marek Pavel107351:25:34:117M2Plech team Kunžak187
Marek Jan108191:25:36:489MJ188
Váňa Zdeněk109201:26:04:038MJCyklo Hobby Rynárec246
Váňa Zdeněk109361:26:04:038M2Cyklohobby Rynárec247
Turčanský Jiří111131:28:49:368M3272
Kohout Miroslav112141:28:50:133M3273
Ondřej Miroslav11361:28:51:880M4212
Míchal Rudolf114151:28:58:759M3218
Bednář Patrik115211:29:27:869MJJarošov232
Fullsacková Jitka11651:29:30:974Z1Jarošov233
Kubartová Lenka117131:29:40:568Z2České Budějovice191
Nejedlý Josef118371:30:11:940M2FRUKO team222
Vichr Josef119381:30:17:400M2251
Podlahová Darina12061:30:30:550Z1240
Doleček Leoš121161:31:42:139M3Jarošov286
Sobotková Dana121141:31:42:139Z2Skrýchov287
Hrádek Martin123221:31:49:877MJRoseč227
Hronová Lucie12361:31:49:877ZJJarošov nad Nežárkou229
Hubertová Petra125151:31:56:881Z2275
Vítů Michal126231:32:51:700MJ303
Holický Šimon127241:32:53:900MJ293
Hubertová Nikola12871:33:10:607ZJ276
Stoklasa Tomáš129251:34:48:561MJ217
Stoklasa Martin130391:34:49:668M2216
Sedláčková Kateřina131161:36:14:845Z2248
Štěbetáková Jana13271:36:47:995Z1Jarošov291
Klíma Filip133401:38:58:365M2Rosteto299
Lorencová Šárka13481:38:59:878Z1Rosteto298
Mikulík David135411:39:37:256M2Smiling bikers Malíkov264
Mikulíková Míša13581:39:37:256ZJSMILING BIKERS Malíkov263
Hamr Jiří137261:45:51:315MJHAMR BIKE311
Vítů Václav138271:46:24:403MJ302
Hamr Jakub139281:46:54:355MJHAMR BIKE310
Hamr Jiří140421:46:57:553M2HAMR BIKE308
Dubšík Jan141291:49:52:071MJMTB Team Nová Včelnice177
Dubšíková Zuzana14221:51:08:590Z3MTB Team Nová Včelnice178
Smejkalová Mirka14331:55:59:423Z3Krojovaná družna Jarošov156
Hazuka Tomáš144431:56:14:290M2Bohemians Praha 1905213
Hazuka Jakub144301:56:14:290MJBohemians Praha 1905214
Fullsacková Alena14641:57:49:949Z3Jarošov230
Kostková Petra14792:00:22:113ZJ175
Kostka Petr148162:00:25:997M1176
Křížová Petra14992:01:08:913Z1Kruplov Jarošov193
Mynář Jaroslav149172:01:08:913M1Kruplov Jarošov192
Bína Vojtěch151182:12:17:237M1237
Kořínková Jana152102:12:20:357Z1Jarošov236
Straková Dominika153102:13:51:649ZJDolní Radouň261
Žák Matěj154312:14:31:195MJKardašova Řečice257
Zdeňková Jaroslava155172:14:40:352Z2290
Straková Adéla155172:14:40:352Z2Dolní Radouň258
Štangl Karel157322:15:04:439MJKrojová družina Jarošov166
Štangl Jiří157442:15:04:439M2Krojová družina Jarošov167
Štangl Stanislav157172:15:04:439M3Nový Etynk196
Žák Adam160332:16:46:151MJKardašova Řečice256
Žáková Michaela160112:16:46:151Z1Kardašova Řečice259
Vítů Helena--DZ2305

Krátká trať (30km) - pdf dokument (37 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (36 kB)


>