„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Janů Martin111:39:21:422MCVelosport Valenta TEAM108
Bartoň Pavel211:39:21:656MBEurofoam Sport Team87
Písař Jan321:43:20:572MBMotoŠikule CITIZEN3
Andrle David431:43:25:111MBVelosport Valenta Scott Team105
Pietrzyk Vratislav521:45:02:409MCKaSK Vělopolí10
Codl Lukáš641:45:02:721MBApex-Bike Tábor41
Trkola Libor731:48:54:149MCEurofoam sport team54
Řehula Jan841:48:58:797MCVelo-Dvořák Haibike43
Smrčka Jan951:48:59:094MBEurofoam Sport Team75
Novotný František1061:49:01:122MBSunsetbike team55
Hodr David1171:49:15:895MBMerida Biking Team92
Lepič Martin1251:49:33:383MCMotoŠikule CITIZEN2
Kos Pavel1311:51:04:129MAUNIQA Jihlava44
Svoboda Lukáš1421:51:49:244MAVelosport Valenta Scott Team50
Meloun Martin1561:52:45:280MCSportcentrum Meldy J.Hradec34
ZDENĚK Richard1671:53:18:742MCSK KBELY16
Hohenberger Martin1781:54:58:692MCLegend Bike61
Obšil Tomáš1831:55:04:105MACT Sauna Bar Horní Cerekev25
Michnica Martin1981:55:04:308MB81
Kořínek Adam2041:55:32:996MASportcentrum Meldy J. Hradec30
Blahoudek Pavel2191:55:45:898MCMerida Biking Team53
Janura Jan2211:55:52:902MDSokol Kbely80
Veselý Tomáš2391:56:15:429MBUNIQA Jihlava14
Kotačka Michal24101:56:23:166MCGalaxy bike Tálín52
Pilař Martin25111:57:04:990MCDRAGONTATOO.CZ109
Kolář Pavel2651:57:39:716MACT Sauna Bar Horní Cerekev91
Němcová Zdeňka2711:57:41:214ZBUNIQA Jihlava13
Pán František28121:58:51:040MCStaré Město pod Landštejnem12
Neubauer Jan2921:58:55:423MDKouklas Team60
Žoudlík Michal30101:59:56:654MBMotoŠikule CITIZEN5
Svoboda Miroslav3132:00:23:829MDSK Kbely18
Peška Petr32132:00:56:995MCVELO Dvořák HAIBIKE26
Procházka František33142:01:04:655MCHorní Cerekev57
Pivec Vlastislav34152:01:10:863MCCT Kardašova Řečice32
Balík Rostislav35112:03:39:766MBCK Mladá Vožice17
Eybert Daniel36162:06:02:538MCCK Chýnov106
Rolník Emil37122:06:32:943MBŠrot tým Kunžak33
Navrátil Filip38132:06:52:942MBToyota84
Krbová Petra3922:08:19:398ZBEurofoam Sport Team93
Matějů Luboš40172:09:08:772MCSILD team24
Hembera Petr41182:09:10:395MCrosteto.com59
Fous Jan4242:10:02:187MDC.K. Kněžice111
Vacek Zdeněk43142:10:10:705MBKalas Racing Team29
Dušek Jaroslav44152:10:22:483MBHO HUMANITA7
Pechek Vladimír4552:10:26:149MDPechek team Vlasenice31
Cesnaková Milena4632:10:55:664ZBApex-Bike Tábor40
Petr Jan47162:11:31:981MB104
Laszák Vladimír4862:11:41:139MDKotnov Tábor35
Matějů Michal48172:11:41:139MBHadravova Rosička51
Anderl Miroslav48172:11:41:139MBŠrot tým Kunžak95
Příplata Zdeněk51192:13:04:896MCKotnov team Tábor56
Malý Filip52192:14:14:144MBPříbraz45
Hurych Jan53202:15:22:551MCPEPSI TEAM107
Reblán Štefan54202:15:47:261MB72
Pokorný ---5572:16:18:446MDJ. Hradec67
Hypš Jaroslav56212:17:22:734MCCyklo hobby Rynárec85
Ehrlich Zdeněk57222:19:02:169MCT-Mobile MTB team20
Kos Jiří58232:20:08:672MCKunžak86
Chlup Tomáš5962:20:48:328MASKST Kamenice n. L.88
Mach František60212:21:38:498MBCT Kardašova Rečice64
Tuček Jan61222:23:09:680MBHo HUMANITA112
Kučera Ondřej62242:23:44:328MCSTS Chvojkovice-Brod63
Malečková Monika6342:23:47:760ZBOKOLOHORO71
Spurná Martina6452:25:29:020ZBSILD team23
Eder Martin65252:25:36:165MCrosteto.com58
Ebertová Linda6612:26:32:326ZCApex-Bike Tábor42
Trčka Jan67262:26:53:276MCAlbeř11
Salus Robert68232:26:56:350MBTRIP98
Klimeš Miloš6982:27:11:731MDTJ Favorit Brno70
Chlupová Tereza7062:27:16:099ZBVelosport Valenta Scott Team89
Alexa Radek71272:27:21:357MCKotnov team Tábor37
Steinhauser František72242:29:04:707MBŠK Strmilov77
Čechota Jaroslav73282:29:26:906MCKotnov team Tábor36
Heroudek Pavel74292:29:35:689MCČeské Budějovice9
Bártů Milan74292:29:35:689MCToyota83
Vosecký Michal76252:30:42:239MBCT Kardašova Řečice65
Paleček Jaromír77312:31:36:777MCSVS Otín66
Veselý Zdeněk77312:31:36:777MCHorní Cerekev15
Bejda Vojtěch79262:33:19:582MB90
Míková Míša8072:33:26:867ZBBikesport JOMA39
Zeman Radim81332:34:29:689MCŠrot tým Kunžak94
Šimeček Ondřej82272:36:25:488MBKotnov Tábor103
Chval Petr83342:36:26:533MCKotnov Tábor102
Romanovský Alois8492:37:20:541MDBike Sport JOMA28
Klíma Tomáš85282:38:49:914MBSTS Chvojkovice-Brod62
Grammetbauer Milan86352:39:27:495MCLoučovice48
Obšilová Lucie8782:40:09:818ZBCT Saunabar Horní Cerekev21
Steinhauserová Anna8812:40:27:789ZAŠK Strmilov76
Červenková Milada8992:42:53:135ZB110
Čejna Petr90292:44:43:506MBELOVOOIP TEAM99
Čejna Karel91302:44:45:549MBELOVOOIP TEAM100
Zíková Petra92102:47:15:373ZBJarošovská šlapka68
Suč Ivan92312:47:15:373MB96
Kadlec Petr94322:52:33:958MBUdírna J. Hradec113
Kratochvíl Jaroslav95102:53:18:137MDSNOW FOR FUN97
Beranová Jana96112:53:32:739ZB69
Linhart Jaromír97362:56:05:480MCToyota82
Kuchyňka Martin98372:56:24:605MCRafani Jihlava22
Hybl František99333:09:08:979MBELOVOOIP TEAM101
Štrosmajer Radek100343:15:06:206MBVelosport Valenta Scott Team74
Koranda Miroslav101383:18:34:467MCBike Políkno114
Koranda Jakub10173:18:34:467MABike sport Joma115
Votava Matěj10383:31:08:654MAJindřichův Hradec47
Bavor Miroslav--DMDCT K. Řečice73
Steinhauser Antonín--DMBŠK Strmilov78
Zátopek Vladimír--DMCBikesport JOMA46
Kříž Milan--DMCMotoŠikule CITIZEN4
Steinhauser Ludvík--DMDŠK Strmilov79

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Dejmek Martin110:56:52:023MAČEZ CT Tábor292
Vítů Josef220:58:00:569MAEurofoam Sport Team169
Pechek Jan330:58:03:050MAKola Bakus180
Dvořák Petr410:58:03:253MCVELO Dvořák HAIBIKE299
Tůma Tomáš520:59:12:533MCCK Kněžice295
Tománek Pavel630:59:16:885MCTřešť216
Kadlec Jakub740:59:23:016MAVelosport Valenta Scott Team193
Danesi Maurizio840:59:23:718MCMerida Biking Team202
Fencl Marek951:01:25:368MATCV J.Hradec208
Pittner Jiří1051:01:29:642MCPohoda bike team221
Šmejkal Martin1161:01:32:434MCApex -Bike Tábor279
Lepič Míra1271:02:51:387MCMotoŠikule CITIZEN273
Rataj Petr1311:02:57:954MBFitnessBikers Team192
Vítů Šimon1461:02:58:188MAEurofoam Sport Team203
Fišer Ondřej1521:03:02:650MBFitnessBikers Team233
Hrádek Martin 1681:03:30:168MC237
Matoušek David1731:04:37:233MB289
Winkler Leoš1891:04:37:670MCH. Žďár253
Holý Ladislav19101:04:41:320MCteam Jirsa Kamenice nad Lipou178
Šafařík Petr20111:04:47:342MCOpařany262
Smrček Jakub2171:05:05:267MA-173
Hájek Aleš2241:05:05:906MBMotoŠikule CITIZEN222
Morava Jan23121:05:25:594MCTurbocampa168
Fišer Petr24131:05:37:231MCJ. Hradec179
Šmejkal Dominik2581:06:06:606MAApex - Bike Tábor278
Fuxa Jan2651:06:15:857MBBike Team Častov246
Kašpar Petr27141:06:24:141MC226
Fous Radek2861:06:53:001MBCK Kněžice294
Ayrer Ladislav2911:06:58:071MDCK K.Radouň204
Fencl Jiří3091:07:10:863MATCV J.Hradec207
Kubaláková Hana3111:07:21:299ZBcyklogalik197
Krejča Zdeněk32151:07:23:187MCVodná293
Kubalák Petr3371:07:28:819MBcyklogalik198
Polášek Jan3421:07:44:559MDBike sport Joma156
Matoušek Martin35161:08:03:888MCMTB Kaplice155
Grošek Libor36171:08:04:387MCSVS Otín227
Pechek Tomáš3781:08:06:056MBPechek team Vlasenice182
Míchal Jiří3831:08:20:205MDJarošov nad Nežárkou158
Trkal Karel39181:08:21:984MCSSK231
Tůma Jiří40191:09:20:047MC261
Rojíček Daniel41201:09:24:961MCBrno201
Zabloudil Zdeněk4291:09:39:641MBJ.Hradec185
Zabloudil Vladimír43211:09:59:921MCDačice281
Smolík Josef44221:10:04:461MCSSK229
Lukš David45101:10:08:111MA265
Fenclová Marcela4611:10:08:829ZCKrojová družina Jarošov206
Marková Anna4711:10:13:525ZACyklo Hobby Rynárec272
Winklerová Jana4821:10:36:940ZCH. Žďár252
Smolík Petr49231:11:49:699MCSSK230
Nosek Jan50101:12:11:820MBDolní Cerekev167
Fiala Miloslav51241:12:16:921MCKostelní Vydří164
Dvořáček Roman52251:12:20:385MCNová Včelnice159
Maršík Dominik53111:12:28:824MA240
Jirsa Miloš54121:12:48:855MAteam Jirsa Kamenice nad Lipou177
Mikš Petr5541:13:08:214MD232
Spurný Jaromír56261:13:29:228MCCT Kardašova Rečice184
Plachý Miloš57271:13:39:664MCDačice282
Janurová Marie5811:13:45:811ZDSokol Kbely Cycling team254
Balík Jaroslav5951:13:49:009MDCK Mladá Vožice166
Holoubková Hana6021:14:46:838ZBJarošovská krojová družina170
Janů Kamila6121:14:51:160ZAVelosport Valenta291
Dubšík Karel6261:15:00:878MDNová Včelnice212
NEUMANN ZDENĚK6371:15:13:280MDJAROŠOV174
Holan Petr64131:15:24:310MADačice280
Pucandlová Miroslava6531:15:33:904ZBKamenice nad Lipou189
Procházková Eva6631:15:34:185ZAHorní Cerekev214
Kaška Pavel67111:15:42:421MB288
Mynářová Petra6841:15:46:415ZBKruplov171
Kovář Jan69141:15:52:998MA283
Bašta Milan7081:15:54:792MDNová Včelnice224
Lukš Vlastimil71121:16:10:127MB239
Maleček Tomáš72281:16:22:748MC241
Tůmová Jana7331:16:23:902ZCKunžak266
Žák Michal74131:17:09:595MBFitness Bikers Team300
Hemberová Dobešová Eliška7541:17:15:726ZCrosteto.cz218
Voves Petr76291:17:26:802MCJ.H.249
Voves Martin77151:17:31:310MAJ.H.251
Drbal Martin78301:17:55:163MCKruplov172
Sadílek Jiří79161:18:21:792MAHříběcí215
Melounová Edita8041:18:28:282ZASportcentrum Meldy J.Hradec188
Konečná Ivana8151:18:45:099ZCrosteto.com217
Stehlíková Michaela8261:18:48:905ZCKÚC Bike sport Ústí nad Labem260
Vlková Iva8351:19:08:499ZBJarošov nad Nežárkou209
Bindr Petr84141:19:24:411MB151
Doleček Leoš85311:19:46:485MCJarošovská hospa176
Dočekal Radek86171:19:55:627MAJarošov nad Nežárkou186
Ondřej Miroslav8791:20:31:242MD247
Moravec Arnošt88321:21:11:630MCNová Včelnice157
Kubásek Ivan89101:21:42:222MD290
Dalíková Natálie9051:22:24:701ZAHříběcí213
Rakušan Michal91181:22:25:902MANinja boys199
Šindelář Michal92151:22:27:821MB297
Smíšek Bohumil93111:22:39:740MD296
Macek Ondřej94191:22:50:847MAKotnov team Tábor205
Mikulík David95331:23:55:993MCSmiling Bikers Malíkov257
Mikulíková Michaela9661:23:56:664ZASmiling Bikers Malíkov287
Kadlec Petr97161:24:33:277MBAC Sparta Praha271
Hrádek František98121:25:31:403MD238
Běhal Pavel99341:25:46:130MCJindřichův Hradec150
Němcová Jitka10061:25:46:551ZBŽlutý blesk165
Grošková Radka10171:26:04:507ZCSVS Otín228
Bureš Martin102171:26:12:400MBPikola258
Rychtecký Matouš103201:27:02:586MARodvínov162
Rychtecký Zdeněk104131:27:06:049MDLiga 2000 NV161
Pavlík Martin105211:27:19:668MA298
Dočekalová Šárka10671:27:33:053ZAJarošov nad Nežárkou187
Drsová Eva10771:27:50:151ZBTrip270
Hronová Julie10881:28:20:009ZA235
Hrádek Martin109221:28:23:114MA234
Rakušan Matyáš110231:28:23:348MANinja boys200
Hrádková Gábriela111181:28:23:800MB236
Bednář Patrik112241:28:39:400MA250
Dvořák Tomáš113191:28:46:779MB276
Kolářová Mirka11481:29:14:001ZB275
Bureš Radek115351:32:28:534MCPikola259
Dubšíková Zuzana11621:35:50:462ZDNová Včelnice211
Brož Jan117251:37:35:981MACyklo hobby Rynárec194
Pechek Petr118361:38:00:114MCPechek team Vlasenice181
Špačková Michaela11991:39:18:053ZA264
Voves Petr120261:39:18:536MAJ.H.248
Šimon Vojtěch121271:40:59:110MA285
Kümmel Jakub122281:41:01:793MA286
Šimon Michal123371:41:02:308MC284
Kořínková Jana124101:41:49:732ZA263
Sedláčková Kateřina12591:42:24:474ZBSmilins Bikers Malíkov255
Sedláček Václav126291:47:56:132MASmiling Bikers Malíkov256
Straková Dominika127111:48:12:184ZA243
Daňhel Josef128302:05:37:719MA274
Kosová Zdeňka12982:08:09:523ZC268
Kos Lukáš130312:08:15:685MA267
Straková Nikola131122:20:20:622ZA244
Žák Matěj132322:20:23:477MA242
Žáková Michala133102:20:25:224ZB245
Ouhrl Jakub134202:22:03:177MB277
Smejkalová Mirka13492:22:03:177ZCKrojová družina Jarošov163
Vlk Karel134382:22:03:177MCKrojová družina Jarošov210
Štangl Jiří134382:22:03:177MCJarošovská krojová družina183
Šlechtová Marie13432:22:03:177ZDKrojová družina Jarošov223
Bína Vojtěch139212:22:11:991MBFiat Garage Jarošov225
Strojková Adéla140102:33:02:874ZCRed Dwarf Crew219
Strojková Anna141132:33:03:841ZARed Dwarf Crew220
Chlup Petr--DMCSKST Kamenice nad Lipou269
Švihálek Petr--DMBMotoŠikule CITIZEN154

Krátká trať (30km) - pdf dokument (31 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (29 kB)


>