„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich

ROČNÍK 2006 | ROČNÍK 2007 | ROČNÍK 2008 | ROČNÍK 2009 | ROČNÍK 2010 | ROČNÍK 2011 | ROČNÍK 2012 | ROČNÍK 2013 | ROČNÍK 2014 | ROČNÍK 2015 | ROČNÍK 2016 | ROČNÍK 2017

VÝSLEDKY DLOUHÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Bartoň Pavel111:42:45:704MBEUROFOAM SPORT TEAM43
Veselý Tomáš221:48:16:204MBUNIQA ALK Jihlava10
Andrle David311:48:26:704MAUNIQA ALK Jihlava103
Hron Milan431:48:35:735MBEUROFOAM SPORT TEAM42
Novotný Michal541:50:11:516MBUNIQA ALK Jihlava82
Zikmund Petr651:50:14:219MBHTC Tábor101
Štěpánek Libor711:50:14:844MCUNIQA ALK Jihlava102
Trkola Libor821:53:24:000MCEUROFOAM SPORT TEAM35
Reitinger Petr931:53:47:625MCKT8 Tábor70
Čech Milan1021:53:56:219MACT Saunabar Horní Cerekev60
Lepič Martin1141:54:02:610MCMoto Šikule J. Hradec106
Meloun Martin1261:54:49:891MBSportcentrum Meldy J. Hradec13
Beneš Václav1351:55:24:282MCUNIQA ALK Jihlava83
Holický Tomáš1471:55:28:297MBRBB Invest J. Hradec29
Cibulka Ondřej1531:59:19:907MAKouklas Team26
Mach František1682:00:16:657MBCT Kardašova Řečice12
Hofman František1762:00:21:157MCCT Kardašova Řečice58
Halík Jaroslav1872:00:30:297MC95
Beran Pavel1992:01:44:079MBCK Jindřicháč90
Pilař Martin20102:02:11:532MBBapon105
Žoudlík Michal21112:02:59:079MBMoto Šikule J. Hradec15
Kříž Milan2282:03:01:750MCMoto Šikule J. Hradec34
Obšil Tomáš2342:03:28:313MACT Saunabar Horní Cerekev75
Petrů Michal2492:04:28:547MCCONTI MTB Tábor92
Fonyus Stanislav25122:04:34:750MBFnB84
Krbová Petra2612:04:47:000ZBEUROFOAM SPORT TEAM79
Přech Pavel27102:04:47:282MC94
Svoboda Lukáš2852:04:58:094MAVELOSPORT Valenta SCOTT Team41
Kolář Pavel2962:05:34:204MACT Saunabar Horní Cerekev61
Podlaha Zdeněk30112:05:58:719MCCT J. Htadec19
Čížek Robert31132:06:24:063MBZNOJMO33
Rataj Petr32142:06:27:907MBApexbike Tábor28
Neubauer Jan3312:06:51:047MDKouklas Team2
Němcová Zdeňka3422:06:52:485ZBUNIQA ALK Jihlava9
Svoboda Tomáš35152:06:55:313MBVELO-Dvořák81
Haselbauerová Anna3612:06:59:219ZCŠvec Cykloteam Soběslav98
Pokorný Jiří3722:07:24:594MDJindřichův Hradec56
Kasper David38162:09:19:172MBCT J. Htadec20
Jelínek Petr39172:09:33:188MBJ&J BROS Jihlava23
Pechek Vladimír4032:09:41:891MDPechek tým80
Nekut Karel41182:09:46:829MBCT Kardašova Řečice73
Vacková Zuzana4212:10:33:063ZACT SaunaBar Horní Cerekev78
Vacek Jiří43122:10:33:375MCCYKLO HOBBY Rynárec77
Chval Petr44132:11:25:954MCCONTI MTB Tábor93
Němec Petr45142:11:27:235MCCK Rychlá rota3
Hembera Petr46192:11:31:750MB62
Kršek Ivan47152:11:49:954MC100
Kadlec Petr48162:12:13:485MCCT Saunabar Horní Cerekev59
Fous Radek49202:12:39:875MBPivnice Kufr J. Hradec63
Vojtěch Jiří5042:12:41:735MDBSP Planá87
Veselý Zdeněk51172:14:39:704MCHorní Cerekev11
Řeřicha David52182:14:41:813MC104
Hrdlička Jakub53212:16:31:438MBCT Kardašova Řečice22
Jeroušek Lukáš5472:16:35:313MARBB INVEST J. Hradec30
Syslová Eva5532:17:33:422ZBCyklo Klub Kučera Znojmo36
Dobeš Jan56222:17:36:657MB49
Holub Radek57232:17:40:672MBNO NAME52
Šustr Milan58192:17:42:813MCNO NAME47
Berková Lucie5942:18:35:407ZBFnB85
Hájek Jan60202:19:39:750MCRBB INVEST J. Hradec31
Běhal Ondřej61242:21:07:813MBCT Kardašova Řečice72
Kopenec Milan62212:22:24:719MC32
Bavor Miroslav6352:23:03:735MDCT Kardašova Řečice14
Bauer Michal64222:24:14:719MCJHGroup Team107
Kopeček Václav65252:24:25:375MBCYKLO HOBBY Rynárec37
Eder Martin66232:25:16:500MC65
Dvořák Filip67242:25:22:141MC88
Zátopek Jouza68252:25:27:157MCBIKE SPORT JOMA50
Jelínek Pavel69262:26:26:063MBSTS Chvojkovice-Brod96
Bejda Vojtěch7082:27:34:563MAMotokros klub Nová Bystřice71
Hlína Viktor71262:27:53:063MC51
Rejhons Václav72272:29:08:797MCCT Kardašova Řečice8
Hypš Jaroslav73282:29:15:094MCCYKLO HOBBY Rynárec38
Paleček Jaromír74292:30:25:282MCJindřichův Hradec89
Bukovjanová Věra7522:30:56:016ZCCK Rychlá rota4
Pala Jiří7662:32:49:969MDCK JOMA J. Hradec17
Pech Vladimír7772:33:18:266MDLiga 2000 Kamenice nad Lipou74
Bártů Jiří78302:33:22:250MCCT Kardašova Řečice7
Mácová Lada7932:34:56:375ZCRBB INVEST J. Hradec24
Bučan Pavel80312:34:57:000MC25
Kasper Milan8182:34:57:469MDCyklo Team J. Hradec21
Jelínková Marta8252:35:14:110ZBJindřichův Hradec76
Čejna Karel83272:36:10:204MB66
Klíma Tomáš84282:38:04:969MBSTS Chvojkovice-Brod97
Maršíková Kateřina8522:40:28:657ZACYKLO HOBBY Rynárec40
Novák Jiří86292:40:29:438MBCYKLO HOBBY Rynárec39
Čejna Petr87302:40:46:844MBKRUPLOV44
Mikulík David88312:41:20:063MB53
Linhart Jaromír89322:41:58:063MCNO NAME46
Grammetbauer Milan90332:42:04:063MC27
Vosecký Michal91322:43:12:547MBCT Kardašova Řečice16
Salus Robert92332:45:55:422MBTRIP45
Filakovský Tomáš93342:46:28:875MB86
David Petr94352:48:19:250MBCYKLO HOBBY Rynárec64
Kohout Jiří95342:53:38:219MCCyklo Team J. Hradec18
Klíma Filip96352:53:38:500MCCTJH6
Růžička Petr97362:53:38:750MC57
Tutter Pavel9892:55:24:797MD91
Tomaschko Jan99362:57:02:079MBTKIP48
Bednařík Pavel100372:57:02:860MCCKK Znojmo55
Amcha Petr101373:04:31:688MB68
Vokůrka Aleš102383:04:31:907MB67
Kuchyňka Ivan103383:06:33:407MC69
Ayrer Ladislav104393:09:07:297MCCK K. Radouň99

VÝSLEDKY KRÁTKÁ
Příjmení a jméno Celk. pořadí Pořadí v kat. Čas Kategorie Oddíl St. číslo
Pechek Jan110:57:52:578MAPechek tým226
Vlnas Pavel210:57:53:828MBJ.Hradec121
Písař Jan320:57:55:375MBMokrý Banditi195
Hronek Luboš430:57:57:265MBTJ Růžená mtb team222
Šustr Pavel510:58:03:765MCŠvec Cykloteam Soběslav260
Písař Vojtěch620:58:05:109MAMokrý Banditi194
Dejmek Martin 730:58:07:719MAVELOSPORT Valenta SCOTT Team130
Stropek Miroslav840:58:08:031MBCRT Chlum125
Smetana Jakub940:58:15:156MAEurofoam sport team220
Smetana Josef1020:58:31:281MCEurofoam Sport team221
Erben Filip1151:04:02:890MAMokrý Banditi193
Pavlík Václav1261:04:07:531MARBB INVEST J. Hradec159
Papež Filip1371:04:09:828MAVelosport Valenta Scott team255
Šelong Vladimír1431:04:16:203MCCK Otín246
Morava Jan1541:04:22:172MCVelosport Valenta Scott team188
Spurný Jaromír1651:04:22:906MCCT Kardašova Řečice208
Lepič Miroslav1761:04:26:156MCMoto Šikule189
Všohájek Jirka1851:04:30:515MBStudená122
Dejmek Martin 1971:04:34:390MCKamenice nad Lipou164
Klhůfek Martin2061:04:37:078MBJHNG251
Kubičko Petr2181:04:44:031MCOB J.Hradec263
Nosek Jan2271:04:44:203MBDolní Cerekev151
Leixner Luboš2381:05:18:937MBTorpédo J. Hradec157
Čechová Jana2411:05:27:375ZBUniqa Alk Jihlava234
Pexa Martin2591:05:53:078MC247
Mašek Michal2691:05:56:828MB206
Fenclová Dana 2721:06:02:140ZBTábor162
Smrčka Jan28101:06:13:812MB205
Fencl Marek2981:06:19:140MAJarošov153
Brychta Richard30101:06:21:844MCRB-Reality J.Hradec227
HaMR Jiří 31111:06:35:000MBTorpédo J. Hradec156
Míka Lukáš32121:07:04:797MB262
Kubalák Petr33131:07:51:765MBJarošovský Hasiči146
Polášek Jan3411:08:01:328MDBike klub Joma J.Hradec165
Olšjak Ladislav3521:08:02:984MDGW Plavsko258
Borčin Vladimír 3691:08:03:406MARBB-Invest186
Pajer Miroslav37111:08:03:625MCCyklohobby Rynárec215
Kos Jiří38141:08:51:140MBKunžak239
Šohaj Jakub39101:08:55:469MAEurofoam214
Doleček Zdeněk40111:09:05:969MAJarošovský Hasiči129
Fiala Miloslav41121:09:25:531MCKostelní Vydří203
Kučera Filip42121:09:27:469MATJ Růžená mtb team243
Fencl Pavel43131:09:30:234MCJarošov 154
Míchal Jiří4431:09:34:531MDJarošov nad Nežárkou126
Fišer Petr45141:09:42:234MCNovosedly nad Nežárkou248
Trkal Karel46151:09:52:219MC232
Vacík Petr47151:09:52:875MBCaffe Nannini mtb team182
Koranda Roman48161:09:53:828MC166
Ďurčo Radek49161:09:59:812MB181
Vitků Aleš50171:11:07:578MB252
Smolík Josef51171:11:09:406MCOlejná229
Děkan Petr52181:11:16:390MBOlejná228
Staněk Lumír53181:11:43:453MC241
Dvořáková Markéta 5431:11:46:156ZBCT Kardašova Řečice133
Petrů Jiří 55191:11:47:594MC170
Lukš Jaroslav56201:12:13:219MCCK Kostelní Radouň176
Andrle Jaromír57211:12:43:984MC245
Mikš Petr5841:13:17:312MDJarošov nad Nežárkou155
Smolík Petr59221:13:50:281MCOlejná230
Mikš Jan60131:14:22:844MA175
Mynářová Petra6141:14:42:406ZBJarošov nad Nežárkou158
Dvořáček Roman62231:15:14:797MCOlejná231
Fittl František63241:15:15:750MCCK Otín244
Kubaláková Hana6451:15:45:640ZBJarošovští Hasiči207
Kubičková Ivana6511:15:49:844ZCSOS J.Hradec261
Holub Jan66141:15:54:609MANo Name191
Dejmek Michal 67151:15:55:515MALeader Fox racing TEAM131
Vlk Karel 68251:15:58:828MCJarošovský Hasiči148
Tůmová Jana6921:16:23:734ZCKunžak238
Neumman Zdeněk7051:16:38:140MDJarošov240
Ohelová Zdenka 7161:16:52:094ZBJarošovský Hasiči140
Krba Pavel72261:17:15:000MCSaunaBar.Horní Cerekev224
Pucandlová Miroslava7371:17:20:015ZBKamenice nad Lipou216
Vacková Veronika7411:17:21:531ZACyklohobby Rynárec223
Marsová Romana7531:19:06:031ZCCT Kardašova Řečice204
Šlechtová Věra 7681:19:18:219ZBJarošovský Hasiči139
Fejko Štefan7761:19:22:156MDCK Jiří Dohnal250
Ištok Tomáš78161:19:24:328MA219
Vaněk Jakub79171:19:37:359MABK Vysoké Mýto236
Vaněk Jiří80271:19:38:359MCBK Vysoké Mýto237
Ohel Jan81191:20:37:140MBJarošovský Hasiči143
Obšilová Lucie8221:20:49:828ZASvětlá160
Holubová Jana8391:21:23:734ZB192
Ohel Jakub84201:21:25:328MBJarošovský Hasiči142
Lukš David85181:22:27:625MACK Kostelní Radouň178
Škorpík Eduard86211:22:49:015MBFNB235
Pokorný Jan87221:23:12:453MB185
Drda Daniel88231:23:21:109MB184
Bindrová Alena8941:24:28:672ZCUSK FM VŠE218
Lukš Vlastimil90241:24:30:031MB171
Fencl Jiří91191:24:45:828MAJarošov152
Lukš Václav9271:24:48:703MDCK Kostelní Radouň177
Němcová Jitka93101:24:58:453ZB187
Jirka Jan9481:25:05:812MD196
Rakušanová Martina9551:25:22:015ZC169
Kümmelová Jana96111:26:28:156ZB168
Blažek Luděk97251:28:23:234MBHasiči Jarošov249
Fenclová Marcela 9861:28:24:656ZCJarošovský Hasiči138
Grammetbauer Milan99201:29:02:578MA183
Dolečková Zdeňka10071:30:18:187ZCJarošov127
Balo Štěpán101211:31:51:750MA202
Melounová Edita10231:31:52:312ZASportcentrum Meldy J.Hradec259
Doleček Leoš103281:32:04:406MCJarošovský Hasiči128
Duffková Milada10481:33:20:172ZC253
Tržil Vojtěch105221:34:01:109MA257
Tržil Dušan106261:34:02:250MB256
Marek Jan10791:35:06:672MD264
Balo David108271:35:09:406MB200
Dočekalová Šárka 10941:36:40:031ZAJarošovský Hasiči136
Štangl Stanislav110231:37:27:422MA233
Bednaříková Marie11191:37:37:875ZCCKK Kučer Znojmo198
Dočekalová Mirka112121:37:54:453ZB242
Balo Mikuláš113241:39:23:328MARadouňka201
Smejkalová Mirka114101:39:35:109ZCJarošov nad Nežárkou132
Pavlík Martin115251:39:49:703MAJindřiš163
Hronová Julie11651:40:00:703ZA210
Hronová Lucie11761:40:02:172ZA211
Hrádek Martin118261:40:50:125MA212
Hrádek František119101:40:50:672MD213
Oplt Rudolf120111:43:35:984MD173
Koubová Jana121111:43:37:562ZC172
Bureš Karel122121:46:44:609MD217
Balová Petra123131:47:22:062ZB199
Král Zdeněk124281:51:33:422MBSrdce Jarošova254
Šustrová Alena125121:51:57:062ZCNo Name190
Bártů Kristýna 12671:59:43:078ZACT JH180
Žáčková Martina127131:59:45:250ZC179
Pavlíková Radka128142:01:04:875ZCJindřiš161
Štěbeták Vladislav129292:02:13:094MCJarošovský Hasiči144
Rod Bohumil130302:02:13:359MCJarošovský Hasiči147
Vacek Vladimír 131292:02:13:640MBJarošovský Hasiči145
Štěbetáková Tereza13282:02:13:953ZAJarošovský Hasiči135
Bína Vojtěch133302:02:14:281MBJarošovský Hasiči150
štěbetáková Jana134142:02:14:625ZBJarošovský Hasiči134
Štangl Jiří135312:02:22:500MCJarošovský Hasiči149
Vacková Vlastimila 136152:02:30:640ZBJarošovský Hasiči137
Špaček Vlastimil137132:12:12:140MD167
Pechek Tomáš--DMAVlásenice225
Potěšilová Helena--DZBCT Saunabar Horní Cerekev209
Tržil Tomáš --DMAMokrý Banditi197
Račák Aleš--DMB174

Krátká trať (30km) - pdf dokument (42 kB)
Dlouhá trať (50km) - pdf dokument (40 kB)


>